DJI RS 4 Pro Combo CP.RN.00000346.01

Код товару: С000012345
Фото: DJI RS 4 Pro Combo CP.RN.00000346.01

У наявності

Ціна: 46 896 грн

Гарантія

12 місяців від мережі магазинів abcphoto


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

 

Підвищена ефективність роботи, вбудована вертикальна зйомка та розширена екосистема аксесуарів роблять DJI RS 4 потужним інструментом для зйомки бездзеркальними камерами.

Конструкція швидкознімної пластини другого покоління
Завдяки знайомим двошаровим швидкознімним пластинам свого попередника DJI RS 4 спрощує встановлення та балансування камери. Горизонтальна пластина була розроблена для швидкого переходу до вертикальної зйомки. Ручка точного налаштування регулює вісь нахилу, щоб перемістити камеру вперед або назад. На верхню пластину додано напрямні для надійного кріплення камери.

Автоблокування осей другого покоління
Коли стабілізатор вимкнено, ви можете натиснути та утримувати кнопку живлення, і три осі розблокуються, а стабілізатор автоматично висувається, що дозволяє вам розпочати роботу всього за дві секунди. Натисніть кнопку живлення один раз, і осі автоматично заблокуються і перейдуть у режим сну, що значно підвищує ефективність переміщення або зберігання. Друга версія цієї конструкції створила менші зазори при фіксації, щоб ще більше зменшити тремтіння підвісу.

Комунікаційний порт RSA
Комунікаційний порт RSA дозволяє інтегрувати аксесуари серії Ronin у конфігурацію стабілізатора. Додайте аксесуари Ronin або інші аксесуари з можливостями керування для перемикання між різними конфігураціями зйомки. Протокол DJI RS SDK дозволить стороннім виробникам та іншим розробникам створювати майбутні індивідуальні функції для RS 4.

Бездротове керування затворами
Завдяки дворежимному Bluetooth DJI RS 4 підтримує бездротове керування затворами, заощаджуючи час та зусилля при кожному використанні. Після поєднання пари Bluetooth ви зможете керувати зйомкою відео і фото, просто натиснувши кнопку запису на стабілізаторі. Раніше сполучені камери можуть автоматично підключатися після першого використання, що усуває необхідність у кабелі керування камерою.

Оновлений ActiveTrack Pro
Відстеження у серії Ronin ще ніколи не було таким точним та чуйним. ActiveTrack Pro наступного покоління може безпосередньо зчитувати зображення з камери, вбудованої в автофокус Focus Pro LiDAR, без необхідності використання передавача зображень Ronin. При використанні ActiveTrack Pro можна безпосередньо контролювати або кадрувати об'єкт на сенсорному OLED-екрані RS 4 Pro. Новий додатковий блок LiDAR може проектувати 76800 точок дальності в межах 20-метрової зони.

Інтегровані елементи керування
Просто зрушуючи новий перемикач режиму, можна перемикатися між режимами Pan Follow, Pan and Tilt Follow і FPV. Вибір режиму FPV також можна налаштувати на 3D Roll 360, Портрет або Користувальницький, що дозволяє вам налаштувати своє обладнання і приступити до роботи якнайшвидше. Інші інтелектуальні функції включають уповільнену зйомку, відстеження та панораму.
Тригерну кнопку можна налаштувати на режим FPV, в якому три осі слідують напрямку руху рукоятки при утримуванні.

Режим автомобільного кріплення
Новий режим автомобільного кріплення оптимізує стабілізацію спеціально для компенсації вібрацій автомобіля та опору вітру для стабільного захвату.

Алгоритм стабілізації RS четвертого покоління
Оснащений алгоритмом стабілізації нового покоління, RS 4 забезпечує підвищену стабільність порівняно з RS 3, що дозволяє легко керувати вертикальною зйомкою, швидкими рухами та зйомкою під низьким кутом.

OLED-екран з автоматичним блокуванням
DJI RS 4 оснащений фіксованим сенсорним OLED-екраном із новою функцією автоматичного блокування. Після блокування на екрані будуть відображатися поточні переміщення стабілізатора та джойстика з низькою яскравістю, щоб запобігти випадковому перемиканню та заощадити заряд батареї.

Комплексний моніторинг та контроль
Віддалено налаштовуйте експозицію камери прямо у програмі Ronin або керуйте стабілізатором за допомогою віртуального джойстика, щоб отримати інтегровані можливості моніторингу та керування. За допомогою Ronin Image Transmitter смартфон можна використовувати як контролер рухів для дистанційного керування стабілізатором RS 4 для більш гнучких та динамічних рухів камери.

Покращений акумулятор та швидка зарядка
Акумуляторна рукоятка DJI RS 4 має картриджну конструкцію, що спрощує заміну батарей та зменшує розміри для зберігання. Його навіть можна заряджати окремо від підвісу. Нова акумуляторна рукоятка забезпечує збільшений час роботи до 12 годин, чого достатньо для безперервної зйомки протягом дня. Він підтримує швидке заряджання PD 18 Вт з часом зарядки всього 2,5 години. Його навіть можна використовувати під час заряджання, щоб забезпечити живлення RS 4 практично на необмежений термін.

 

 

DJI RS 4 Pro Combo CP.RN.00000346.01 - на надійному сайті АВС Фото. Якщо потрібно підібрати Системи стабілізації камери А також інші фототовари не встаючи з дивана, відвідайте наш інтернет магазин abcphoto. Вам слід розглянути варіанти та вибрати Система стабілізації на кращих умовах. Щоб вам простіше було підібрати Система стабілізації, за допомогою навігації. Введіть: DJI і Ви побачите, які доступні для замовлення Системи стабілізації камери DJI. У нас підібрати фототехніку найпростіше. Як і надійність товарів не варто сумніватися. Вся фототехніка, яку можна купити у нас, створені відомими фірмами, наприклад DJI. Якщо виникли під час вибору DJI RS 4 Pro Combo CP.RN.00000346.01 Питання можна задати нашим фахівцям. Фототовари можна отримати в Кривому Розі якомога швидше.

Вид стабілізатора Професійний
Тип стабілізації 3-х осьова стабілізація
Призначення Для фотоапарата
Максимальне навантаження 4.5 кг
Швидкість обертання 360°/сек
Діапазон обертання Вісь повороту: 360°
Вісь нахилу: від -112 до 214°
Вісь обертання: від -95 до 240°
Режими роботи Миттєве перемикання режимів, автоблокування осей
Управління Ручка тонкого налаштування на осі нахилу
Додаток на смартфоні
Дисплей Сенсорний OLED-екран
Бездротове підключення Bluetooth 5.0
Дротове підключення 3 USB Type-C
Різьбові з'єднання на корпусі 1/4 "-20 Монтажний отвір
Живлення вбудований акумулятор
Ємність аккумулятору 1950 мАч
Час роботи До 13 годин
Час зарядки 1.5 години
матеріали корпусу Алюмінієвий сплав
Комплектація Стабілізатор DJI RS 4 Pro
Батарейна ручка BG30
Тринога з утримувачем
Швидкознімна пластина
Нижня видовжена швидкознімна пластина
Портфельна ручка для серії RS
Система передачі зображення DJI Ronin RavenEye
Мотор DJI Focus Pro
USB Type-C кабель живлення
Утримувач для смартфона
Кейс
Розміри 416 x 223 x 202 мм
Вага 1.24 кг