Aputure Spotlight Max 36° Kit (APXF043A31)

Код товару: С000012400
Фото: Aputure Spotlight Max 36° Kit (APXF043A31)

Очікується

Ціна: 63 200 грн

Гарантія

12 місяців від виробника


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

      

Aputure Spotlight Max 36º Kit (APXF043A31)
Створений для високопродуктивних світлодіодних світильників, Aputure представляє свій найпотужніший проекційний об’єктив Spotlight Max. Цей оптичний модифікатор миттєво перетворює світлодіодні ліхтарі Bowens з вихідною потужністю від 600 до 2600 Вт на прожектор ідеальної форми. Оптимізований для роботи з фірмовими світильниками серії LS 600, LS 1200d Pro та світильниками Electro Storm CS15 і XT26, це те, на що чекали виробники прожекторів і світлотехніки.
 
Результатом зіркової оптичної проекції Spotlight Max є щільний і інтенсивний промінь світла з подальшим охопленням і рівномірним вихідним сигналом, що має форму. За допомогою внутрішніх різців ви можете легко формувати балку для гострих різів і точного контролю. Цей набір включає лінзу 36°, поворотний затиск для гобо та три гобо розміру А для унікальних форм проекції світла. Міцний, рухомий жорсткий чохол вміщує все для зберігання, захисту та транспортування.
 
Високопродуктивний модифікатор проекційних лінз
Точна оптика Spotlight Max розширить можливості вашого високопродуктивного точкового джерела світла Bowens Mount. Його ефективна оптична конструкція, що змішує світло, сумісна з повнокольоровими світильниками, які можна легко збільшувати, забезпечуючи новий рівень гнучкості та покращений вихід від них.
 
Точна та індивідуальна прецизійна оптика
Якість світла, що випромінює Spotlight Max, є точною та точною. Удосконалене внутрішнє матування Spotlight Max, розроблене для усунення хроматичної аберації та зміни кольору, також мінімізує витік світла. Користувачі оцінять високоточну кольорову проекцію світла та рівномірне коло підсвічування.
 
Телецентрична оптична технологія
Завдяки вдосконаленим телецентричним оптичним елементам Spotlight Max забезпечує рівномірний розподіл світла від краю до краю з мінімальними краями. Ця технологія забезпечує суттєву мінімізацію різниці між кутом вихідного поля та кутом променя, що забезпечує чистий промінь без гарячих точок.
 
Високий ступінь контролю
Надзвичайно універсальні, ви можете легко перемикатися між варіантами лінз Spotlight Max. Взаємозамінні лінзи 19, 36 і 50° дозволяють користувачам точно формувати світло. Цей комплект постачається з об’єктивом 36°, але інші об’єктиви доступні окремо, щоб задовольнити широкий діапазон потреб у проекції світла на знімальному майданчику.
 
Формуйте свій шлях
Для подальших маніпуляцій світлом Spotlight Max пропонує низку інструментів формування світла, щоб розширити ваші можливості.
 
- Сумісний із металевими та скляними гобо розмірів A та B
- Сумісність з об’єктивами ETC через додатковий адаптер для об’єктивів ETC
- Сумісний із додатковою діафрагмою Spotlight Max
- Сумісний із додатковим набором гобо, який включає 10 різноманітних гобо
 
Додаткові переваги
- Вбудований чотиристулковий різак для точного та тонкого легкого формування
- Знімне хомут забезпечує гнучкість оснащення
- Включений поворотний затискач гобо для легкого регулювання
 
Міцний і портативний
Spotlight Max має суцільнометалевий корпус. У футлярі для польотів є місце для всіх аксесуарів, що входять до комплекту: лінзи 36°, кліпси для гобо та гобо.

 

Aputure Spotlight Max 36° Kit (APXF043A31) - на кращому сайті АВС Фото. Якщо потрібно купити Аксесуари для студійного обладнання фотоаксесуари Не виходячи з дому, зайдіть до нас в онлайн-маркет abcphoto.com.ua. Виберіть із асортименту Аксесуар за собівартістю. Щоб максимально просто вибрати Аксесуар, за допомогою нашої системи навігації. Введіть: Aputure і перед вами будуть Аксесуари для студійного обладнання Aputure. У нас ви швидко знайдете потрібні фотоаксессуари. Не варто сумніватися як товари. Товари, які можна купити у нас, створені найкращими світовими виробниками, наприклад Elinchrom. З'явилися при покупці Aputure Spotlight Max 36° Kit (APXF043A31) Питання можна уточнити у наших менеджерів. Фототовари можна отримати в Олександрії у стислі строки.