Rime Lite Адаптер софтбокса для S.Box (196432)

Код товару: С000007871
Фото: Rime Lite Адаптер софтбокса для S.Box (196432)

У наявності

Ціна: 2 472 грн

Гарантія

12 місяців від виробника


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Адаптери Rime Lite для S.Box  дозволяють встановлювати софтбокси серії S.Box на студійні спалахи Rime Lite/Bowens.

Адаптери софтбоксів Rime Lite розраховані на 12 спиць, виготовлені з міцного ABC пластику та мають механізм швидкого розбирання та складання софтбоксів S.Box. Дана конструкція дозволяє привести софтбокси в робочий стан та скласти їх за лічені секунди.

Слід враховувати, що матеріал з якого виготовлені адаптери не дозволяє використовувати їх із потужними джерелами світла, рекомендуються LED або криптонові лампи потужністю до 150 Вт.

Адаптери софтбоксів Rime Lite підходять для софтбоксів серії S.Box.

Rime Lite Адаптер софтбокса для S.Box (196432) - на сайті магазину abcphoto. Якщо терміново потрібно підібрати Аксесуари для студійного обладнання та інші елементи фототехніки не покидаючи вдома, відвідайте наш електронний маркет АВС Фото. Розгляньте каталог і підберіть Аксесуар за вигідною ціною? Щоб не витрачати час на підбір Аксесуар, за допомогою фільтрів. Введіть: Rime Lite і перед вами з'явиться Аксесуари для студійного обладнання Rime Lite. У нас найпростіша система підбору фототехніки. Можна не думати про якість товарів. Всі фотоаксесуари з нашого каталогу розроблені лідируючими компаніями, наприклад Rime Lite. З'явилися під час замовлення Rime Lite Адаптер софтбокса для S.Box (196432) Запитайте нашого менеджера. Замовлення отримаєте Кропивницькому в швидкі терміни.