Rime Lite Адаптер софтбокса для Broncolor (pulso)

Код товару: С000007867
Фото: Rime Lite Адаптер софтбокса для Broncolor (pulso)

У наявності

Ціна: 1 040 грн

Гарантія

12 місяців від виробника


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Адаптер Hyundae Photonics Broncolor (pulso) дозволяє встановлювати софтбокси Hyundae Photonics на студійні спалахи Broncolor (pulso).

Адаптер Hyundae Photonics Broncolor (pulso) виготовлений із міцного алюмінієвого сплаву та здатний витримувати значне навантаження, що дає можливість використовувати софтбокси будь-якого розміру. Адаптер дозволяє обертати софтбокс навколо осі і встановлювати його в будь-якому положенні, що дуже важливо для правильного розташування світла при здійсненні фотозйомки.

Rime Lite Адаптер софтбокса для Broncolor (pulso) - в інет-магазині abcphoto. Якщо потрібно замовити Аксесуари для студійного обладнання А також інші фототовари не піднімайтеся з дивана, відвідайте наш електронний маркет АВС Фото. Виберіть із пропозицій Аксесуар З вигодами? Щоб правильно вибрати Аксесуар, за допомогою нашої системи фільтрів. Введіть: Rime Lite і перед вами з'явиться Аксесуари для студійного обладнання Rime Lite. Як бачите, вибір максимально спрощений. Можна не турбуватися про якість товарів. Всі фотоаксессуари, які є у нас, виробляють відомі компанії, наприклад Falcon. З'явилися при виборі Rime Lite Адаптер софтбокса для Broncolor (pulso) Запитайте фахівців в онлайн-режимі. Фототехніку отримаєте Одесі без затримок.