Адаптерне кільце Cokin Adaptor Ring P 499 розроблено для встановлення тримача фільтрів Cokin на всі об'єктиви з діаметром до 99 мм., в яких немає можливості встановити адаптерне кільце стандартних діаметрів, або в яких немає різьблення для встановлення таких кілець і фільтрів.
Адаптерне кільце Cokin P 499 виготовлене з надійного металу. По периметру кільця є три гвинтові фіксатори, які загвинчуються пропорційно і затискають кільце навколо об'єктива із зовнішнім діаметром не більше 99 мм.
Cokin Adaptor P 499 дозволить вам встановити тримач фільтрів і самі фільтри Cokin на всі ваші об'єктиви різних виробників, зовнішній діаметр яких не перевищує 99 мм, і тим самим дозволить вам розширити ваш творчий потенціал при фото або відео зйомці.
Діаметр кільця Cokin для вашого об'єктива ви можете подивитися на внутрішній стороні кришки від вашого об'єктива, або в інструкції до нього.
Cokin P 499 Universal Ring - в електронному каталозі abcphoto.com.ua. Якщо терміново потрібно знайти Система фільтрів Cokin А також інші елементи фототехніки не покидаючи будинок, відвідайте наш електронний магазин abcphoto.com.ua. Виберіть із запропонованих варіантів Система фільтрів Cokin за бюджетною ціною? Щоб максимально просто підібрати Система фільтрів Cokin, за допомогою фільтрів. Введіть: Cokin і Ви побачите всі необхідні Система фільтрів Cokin Cokin. У нас проста система підбору фотоакссесуарів. За якість товарів можна не переживати. Вся фототехніка, яку можна замовити у нас, створені світовими виробниками, наприклад Cokin. З'явилися при покупці Cokin P 499 Universal Ring Питання можна уточнити у наших менеджерів. Товари заберіть в Львові у стислі строки.
- Діамтр: 99 мм.
- Матеріал: метал.
- Колір чорний.
- Вага: 20 гр.
- Зовнішній діаметр кільця: 105 мм.