Cokin P 023 Blue (82A)

Код товару: 13452
Фото: Cokin P 023 Blue (82A)

У наявності

Ціна: 647 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Система Cokin дозволяє використовувати ті самі фільтри з різними об'єктивами. Як діє ця система?

Є різьбовий адаптер, який повертається в об'єктив, далі на різьбовий адаптер кріпиться тримач фільтрів, який ставляться вже безпосередньо фільтри, від однієї до трьох залежно від типу держателя. Фільтри Cokin виготовлені з високоякісного оптичного матеріалу. У системі Cokin близько 170 різних ефектних фільтрів, які можна комбінувати, домагаючись бажаного ефекту та вирішуючи тим самим будь-які творчі завдання, створюючи різні ефекти без багатогодинної роботи у Photoshop .

Дуже часто фотографи використовують кілька об'єктивів, які мають різне різьблення під фільтри. При використанні в даному випадку фільтрів Cokin не потрібно купувати тримач і фільтри для кожного об'єктива, необхідні тільки різьбові адаптери Cokin різного діаметру.
 

«Серія P » - найпопулярніша та універсальна серія, яку можна використовувати з будь-якими дзеркальними цифровими та аналоговими камерами 35мм , оскільки 35мм оптика має, як привило, діаметр різьблення від 49 до 82мм . Система P має, як і система A , свій тримач, різьбові адаптери та інші аксесуари.
 

Cokin P 023 Blue (82A) - у віртуальному маркеті abcphoto. Якщо потрібно придбати Система фільтрів Cokin або інші аксесуари Не підводячись з дивана, зайдіть до нас в онлайн магазин АВС Фото. Вам потрібно розглянути варіанти та підібрати Система фільтрів Cokin за вигідною ціною? Щоб запросто підібрати Система фільтрів Cokin, за допомогою зручної навігації. Введіть: Cokin і Ви побачите доступні для замовлення Система фільтрів Cokin Cokin. У нас вибір фототехніки не триватиме багато часу. Ніяких сумнівів як товари. Вироби, які можна придбати у нас, розроблені лідируючими компаніями, наприклад Cokin. Виникли при замовленні Cokin P 023 Blue (82A) Запитайте фахівців в онлайн-режимі. Замовлення заберіть у Кропивницькому в швидкі терміни.