Cokin P 025 Blue (82C)

Код товару: 13454
Фото: Cokin P 025 Blue (82C)

У наявності

Ціна: 671 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Система Cokin дозволяє використовувати ті самі фільтри з різними об'єктивами. Як діє ця система?

Є різьбовий адаптер, який повертається в об'єктив, далі на різьбовий адаптер кріпиться тримач фільтрів, який ставляться вже безпосередньо фільтри, від однієї до трьох залежно від типу держателя. Фільтри Cokin виготовлені з високоякісного оптичного матеріалу. У системі Cokin близько 170 різних ефектних фільтрів, які можна комбінувати, домагаючись бажаного ефекту та вирішуючи тим самим будь-які творчі завдання, створюючи різні ефекти без багатогодинної роботи у Photoshop .

Дуже часто фотографи використовують кілька об'єктивів, які мають різне різьблення під фільтри. При використанні в даному випадку фільтрів Cokin не потрібно купувати тримач і фільтри для кожного об'єктива, необхідні тільки різьбові адаптери Cokin різного діаметру.
 

«Серія P » - найпопулярніша та універсальна серія, яку можна використовувати з будь-якими дзеркальними цифровими та аналоговими камерами 35мм , оскільки 35мм оптика має, як привило, діаметр різьблення від 49 до 82мм . Система P має, як і система A , свій тримач, різьбові адаптери та інші аксесуари.
 

Cokin P 025 Blue (82C) - в інет-маркеті abcphoto. Якщо терміново потрібно знайти Система фільтрів Cokin або інші фотоаксесуари не покидаючи житла, відвідайте наш онлайн-маркет abcphoto. Вам слід розглянути варіанти та вибрати Система фільтрів Cokin на кращих умовах. Щоб легко підібрати Система фільтрів Cokin, скористайтеся зручною системою фільтрів. Введіть: Cokin і Вам будуть показані всі Система фільтрів Cokin Cokin. Як бачите, все досить просто. За якість деталей можна не хвилюватися. Всі товари, представлені в нашому магазині, створені відомими виробниками, наприклад Cokin. Якщо з'явилися при підборі Cokin P 025 Blue (82C) Запитайте наших фахівців. Товар можна отримати в Києві у стислі строки.