Cokin P 345 Double Mask 2

Код товару: 13530
Фото: Cokin P 345 Double Mask 2

У наявності

Ціна: 712 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

P 345 Double Mask 2  - ефектний світлофільтр Cokin. На той самий кадр накладається два зображення (подвійна експозиція). Центр фільтра більше , ніж у P342.

Фільтри  Cokin мають квадратну форму. Встановлюються у спеціальний тримач на будь-який об'єктив з різьбленням від 49мм до 82мм через різьбове адаптерне кільце. Дані кольорові фільтри  Cokin  можуть використовуватись спільно з іншими фільтрами  Cokin серії P.  При цьому обидва фільтри можна обертати на 180 градусів, а при використанні додаткового власника  Cokin Р308  ще й обертати один одного. Це дозволяє досягати додаткових ефектів.

Cokin P 345 Double Mask 2 - в онлайн-магазині abcphoto. Якщо потрібно замовити Система фільтрів Cokin А також інші фотоаксесуари не виходячи з квартири, відвідайте наш онлайн-маркет abcphoto. Розгляньте пропозиції та підберіть Система фільтрів Cokin за вигідною ціною? Щоб правильно вибрати Система фільтрів Cokin, за допомогою наших фільтрів. Введіть: Cokin і перед вами відкриються всі необхідні для вас Система фільтрів Cokin Cokin. У нас вибір фотоакссесуарів максимально простий. Як і надійність товарів не варто сумніватися. Вся фототехніка, яку можна замовити у нас, створені відомими виробниками, наприклад Cokin. Виникли при замовленні Cokin P 345 Double Mask 2 Запитайте наших фахівців. Товар можна отримати в Дніпропетровське у мінімальні терміни.

Серія: Кокін П
Тип: Ефектний