Cokin P 345 Double Mask 2

Код товару: 13530
Фото: Cokin P 345 Double Mask 2

У наявності

Ціна: 763 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

P 345 Double Mask 2  - ефектний світлофільтр Cokin. На той самий кадр накладається два зображення (подвійна експозиція). Центр фільтра більше , ніж у P342.

Фільтри  Cokin мають квадратну форму. Встановлюються у спеціальний тримач на будь-який об'єктив з різьбленням від 49мм до 82мм через різьбове адаптерне кільце. Дані кольорові фільтри  Cokin  можуть використовуватись спільно з іншими фільтрами  Cokin серії P.  При цьому обидва фільтри можна обертати на 180 градусів, а при використанні додаткового власника  Cokin Р308  ще й обертати один одного. Це дозволяє досягати додаткових ефектів.

Cokin P 345 Double Mask 2 - у великому інтернет-магазині abcphoto. Якщо потрібно придбати Система фільтрів Cokin фотоаксесуари Не виходячи з квартири, зайдіть до нас в онлайн магазин abcphoto.com.ua. З асортименту виберіть Система фільтрів Cokin на вигідних умовах. Щоб правильно вибрати Система фільтрів Cokin, за допомогою нашої системи фільтрів. Введіть: Cokin і перед вами будуть Система фільтрів Cokin Cokin. У нас найпростіша і найзручніша система підбору фотоакссесуарів. За якість товарів можна не хвилюватися. Всі фототовари, представлені у нас, створені відомими фірмами, наприклад Cokin. Виникли при виборі Cokin P 345 Double Mask 2 Питання можна уточнити у наших фахівців. Замовлення можна забрати в Слов'янське без затримок.

Серія: Кокін П
Тип: Ефектний