Cokin P 005 Sepia

Код товару: 13447
Фото: Cokin P 005 Sepia

У наявності

Ціна: 551 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Система Cokin дозволяє використовувати ті самі фільтри з різними об'єктивами. Як діє ця система?

Є різьбовий адаптер, який повертається в об'єктив, далі на різьбовий адаптер кріпиться тримач фільтрів, який ставляться вже безпосередньо фільтри, від однієї до трьох залежно від типу держателя. Фільтри Cokin виготовлені з високоякісного оптичного матеріалу. У системі Cokin близько 170 різних ефектних фільтрів, які можна комбінувати, домагаючись бажаного ефекту та вирішуючи тим самим будь-які творчі завдання, створюючи різні ефекти без багатогодинної роботи у Photoshop .

Дуже часто фотографи використовують кілька об'єктивів, які мають різне різьблення під фільтри. При використанні в даному випадку фільтрів Cokin не потрібно купувати тримач і фільтри для кожного об'єктива, необхідні тільки різьбові адаптери Cokin різного діаметру.
 

«Серія P » - найпопулярніша та універсальна серія, яку можна використовувати з будь-якими дзеркальними цифровими та аналоговими камерами 35мм , оскільки 35мм оптика має, як привило, діаметр різьблення від 49 до 82мм . Система P має, як і система A , свій тримач, різьбові адаптери та інші аксесуари.
 

Cokin P 005 Sepia - у віртуальному маркеті abcphoto. Якщо потрібно замовити Система фільтрів Cokin фотоаксесуари не покидаючи квартири, зайдіть до нас в онлайн-маркет abcphoto.com.ua. Розгляньте асортимент та виберіть Система фільтрів Cokin з вигодами для бюджету Щоб запросто підібрати Система фільтрів Cokin, скористайтеся системою фільтрів. Введіть: Cokin і перед вами будуть Система фільтрів Cokin Cokin. У нас ви легко знайдете необхідні фототовари. Як товари можна бути впевненими. Вся фототехніка, яку можна замовити у нас, розроблені лідируючими компаніями, наприклад Cokin. З'явилися при покупці Cokin P 005 Sepia Питання можна поставити нашому фахівцю. Доставка проводиться Луцьку максимально швидко.