Cokin P 188 Softspot

Код товару: 13521
Фото: Cokin P 188 Softspot

У наявності

Ціна: 699 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Квадратний фільтр Cokin P 188 Softspot, що розсіює, використовуються для зменшення контрасту освітлення, яке потрапляє на спалах, надає знімку розсіяність, знижує контраст білого кольору. Використовується фільтр для фотозйомок з кольоровою плівкою, а також цифровий фотоапарат в автоматичному режимі.
 
Фільтр цієї моделі рекомендується для зйомки портретів зі штучним освітленням.
 
Додаткові ефекти фільтра можна використовувати з іншими фільтрами Cokin серії P. Розмір фільтра 83 x 83 мм. Завдяки квадратній формі, у якій виконано фільтр, легко змінюється положення лінії переходу.
 
Кріпиться фільтр за допомогою універсального тримача на об'єктиви від 49 до 82 мм. через адаптерне кільце. Всі фільтри можуть використовуватися спільно один з одним для досягнення додаткових ефектів при художній зйомці.

Cokin P 188 Softspot - в надійному інтернет-магазині АВС Фото. Якщо потрібно підібрати Система фільтрів Cokin А також інші елементи фототехніки Не виходячи з квартири, зайдіть до нас в віртуальний магазин abcphoto. Виберіть із каталогу Система фільтрів Cokin з хорошими знижками. Щоб простіше було підібрати Система фільтрів Cokin, Скористайтеся навігацією. Введіть: Cokin І Ви побачите перелік з Система фільтрів Cokin Cokin. У нас ви швидко оберете необхідні фототовари. За якість товарів можна не переживати. Всі фотоаксессуари, які можна замовити у нас, створені перевіреними компаніями, наприклад Cokin. Виникли при покупці Cokin P 188 Softspot Запитайте наших менеджерів. Товар можна отримати в Україні в необхідні терміни.