Cokin P 037 Warm (81 EF)

Код товару: 13463
Фото: Cokin P 037 Warm (81 EF)

У наявності

Ціна: 578 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Система Cokin дозволяє використовувати ті самі фільтри з різними об'єктивами. Як діє ця система?

Є різьбовий адаптер, який повертається в об'єктив, далі на різьбовий адаптер кріпиться тримач фільтрів, який ставляться вже безпосередньо фільтри, від однієї до трьох залежно від типу держателя. Фільтри Cokin виготовлені з високоякісного оптичного матеріалу. У системі Cokin близько 170 різних ефектних фільтрів, які можна комбінувати, домагаючись бажаного ефекту та вирішуючи тим самим будь-які творчі завдання, створюючи різні ефекти без багатогодинної роботи у Photoshop .

Дуже часто фотографи використовують кілька об'єктивів, які мають різне різьблення під фільтри. При використанні в даному випадку фільтрів Cokin не потрібно купувати тримач і фільтри для кожного об'єктива, необхідні тільки різьбові адаптери Cokin різного діаметру.
 

«Серія P » - найпопулярніша та універсальна серія, яку можна використовувати з будь-якими дзеркальними цифровими та аналоговими камерами 35мм , оскільки 35мм оптика має, як привило, діаметр різьблення від 49 до 82мм . Система P має, як і система A , свій тримач, різьбові адаптери та інші аксесуари.
 

Cokin P 037 Warm (81 EF) - на надійному сайті АВС Фото. Якщо терміново потрібно знайти Система фільтрів Cokin А також інші елементи фототехніки Не виходячи з квартири, зайдіть до нас в онлайн-маркет abcphoto.com.ua. Виберіть із запропонованих варіантів Система фільтрів Cokin з вигодами для бюджету Щоб точно підібрати Система фільтрів Cokin, за допомогою фільтрів. Введіть: Cokin і перед вами з'явиться Система фільтрів Cokin Cokin. У нас вибрати фототовари найпростіше. За якість деталей можна не хвилюватися. Всі фототовари, які можна купити у нас, створені найкращими світовими виробниками, наприклад Cokin. Якщо виникли під час вибору Cokin P 037 Warm (81 EF) Запитайте нашого кваліфікованого персоналу. Товари можна забрати в Дніпрі без затримок.