Cokin P 027 Warm (81B)

Код товару: 13456
Фото: Cokin P 027 Warm (81B)

У наявності

Ціна: 551 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Система Cokin дозволяє використовувати ті самі фільтри з різними об'єктивами. Як діє ця система?

Є різьбовий адаптер, який повертається в об'єктив, далі на різьбовий адаптер кріпиться тримач фільтрів, який ставляться вже безпосередньо фільтри, від однієї до трьох залежно від типу держателя. Фільтри Cokin виготовлені з високоякісного оптичного матеріалу. У системі Cokin близько 170 різних ефектних фільтрів, які можна комбінувати, домагаючись бажаного ефекту та вирішуючи тим самим будь-які творчі завдання, створюючи різні ефекти без багатогодинної роботи у Photoshop .

Дуже часто фотографи використовують кілька об'єктивів, які мають різне різьблення під фільтри. При використанні в даному випадку фільтрів Cokin не потрібно купувати тримач і фільтри для кожного об'єктива, необхідні тільки різьбові адаптери Cokin різного діаметру.
 

«Серія P » - найпопулярніша та універсальна серія, яку можна використовувати з будь-якими дзеркальними цифровими та аналоговими камерами 35мм , оскільки 35мм оптика має, як привило, діаметр різьблення від 49 до 82мм . Система P має, як і система A , свій тримач, різьбові адаптери та інші аксесуари.
 

Cokin P 027 Warm (81B) - в каталозі abcphoto.com.ua. Якщо терміново потрібно знайти Система фільтрів Cokin або інші аксесуари не покидаючи вдома, відвідайте наш онлайн магазин abcphoto. Виберіть із каталогу Система фільтрів Cokin зі знижками? Щоб правильно підібрати Система фільтрів Cokin, за допомогою фільтрів. Введіть: Cokin і Вам будуть запропоновані різні Система фільтрів Cokin Cokin. У нас підібрати фотоаксессуари просто і швидко. За якість деталей можна не хвилюватися. Вся фототехніка, яку можна купити у нас, створені найкращими світовими виробниками, наприклад Cokin. З'явилися при виборі Cokin P 027 Warm (81B) Питання можна прояснити у наших менеджерів. Замовлені фотоаксесуари можна отримати в Дніпродзержинське максимально швидко.