Cokin P 002 Orange

Код товару: 14379
Фото: Cokin P 002 Orange

У наявності

Ціна: 602 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Система Cokin дозволяє використовувати ті самі фільтри з різними об'єктивами. Як діє ця система?

Є різьбовий адаптер, який повертається в об'єктив, далі на різьбовий адаптер кріпиться тримач фільтрів, який ставляться вже безпосередньо фільтри, від однієї до трьох залежно від типу держателя. Фільтри Cokin виготовлені з високоякісного оптичного матеріалу. У системі Cokin близько 170 різних ефектних фільтрів, які можна комбінувати, домагаючись бажаного ефекту та вирішуючи тим самим будь-які творчі завдання, створюючи різні ефекти без багатогодинної роботи у Photoshop .

Дуже часто фотографи використовують кілька об'єктивів, які мають різне різьблення під фільтри. При використанні в даному випадку фільтрів Cokin не потрібно купувати тримач і фільтри для кожного об'єктива, необхідні тільки різьбові адаптери Cokin різного діаметру.
 

«Серія P » - найпопулярніша та універсальна серія, яку можна використовувати з будь-якими дзеркальними цифровими та аналоговими камерами 35мм , оскільки 35мм оптика має, як привило, діаметр різьблення від 49 до 82мм . Система P має, як і система A , свій тримач, різьбові адаптери та інші аксесуари.
 

Cokin P 002 Orange - на надійному сайті abcphoto.com.ua. Якщо потрібно замовити Система фільтрів Cokin А також інші елементи фототехніки не виходячи з дому, зверніться до нас електронний маркет abcphoto. Вам потрібно розглянути варіанти та підібрати Система фільтрів Cokin на кращих умовах. Щоб правильно вибрати Система фільтрів Cokin, за допомогою нашої системи навігації. Введіть: Cokin і перед вами будуть Система фільтрів Cokin Cokin. У нас ви швидко знайдете потрібні фотоаксессуари. Ніяких сумнівів як товари. Всі фототовари, представлені у нас, розроблені відомими компаніями, наприклад Cokin. З'явилися під час підбору Cokin P 002 Orange Запитайте наших фахівців. Транспортуємо продукцію в Нікополі в необхідні терміни.