Cokin P 002 Orange

Код товару: 14379
Фото: Cokin P 002 Orange

У наявності

Ціна: 551 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Система Cokin дозволяє використовувати ті самі фільтри з різними об'єктивами. Як діє ця система?

Є різьбовий адаптер, який повертається в об'єктив, далі на різьбовий адаптер кріпиться тримач фільтрів, який ставляться вже безпосередньо фільтри, від однієї до трьох залежно від типу держателя. Фільтри Cokin виготовлені з високоякісного оптичного матеріалу. У системі Cokin близько 170 різних ефектних фільтрів, які можна комбінувати, домагаючись бажаного ефекту та вирішуючи тим самим будь-які творчі завдання, створюючи різні ефекти без багатогодинної роботи у Photoshop .

Дуже часто фотографи використовують кілька об'єктивів, які мають різне різьблення під фільтри. При використанні в даному випадку фільтрів Cokin не потрібно купувати тримач і фільтри для кожного об'єктива, необхідні тільки різьбові адаптери Cokin різного діаметру.
 

«Серія P » - найпопулярніша та універсальна серія, яку можна використовувати з будь-якими дзеркальними цифровими та аналоговими камерами 35мм , оскільки 35мм оптика має, як привило, діаметр різьблення від 49 до 82мм . Система P має, як і система A , свій тримач, різьбові адаптери та інші аксесуари.
 

Cokin P 002 Orange - в електронному каталозі АВС Фото. Якщо терміново потрібно купити Система фільтрів Cokin А також інші фототовари не покидаючи будинок, відвідайте наш віртуальний магазин abcphoto. Розгляньте асортимент та виберіть Система фільтрів Cokin на кращих умовах. Щоб правильно вибрати Система фільтрів Cokin, скористайтеся зручною системою фільтрів. Введіть: Cokin і Ви побачите доступні для замовлення Система фільтрів Cokin Cokin. У нас ви швидко підберете потрібні фототовари. Можна не сумніватися як товар. Всі фототовари, які можна купити у нас, випускають відомі фірми, наприклад Cokin. Якщо з'явилися при купівлі Cokin P 002 Orange Питання можна задати нашим фахівцям. Замовлення можна забрати в Сумах без затримок.