Cokin Z 125 S Gradual Tobacco T2-Soft

Код товару: 16859
Фото: Cokin Z 125 S Gradual Tobacco T2-Soft

У наявності

Ціна: 1 609 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Cokin Gradual Tobacco T2 Z125S – коричневий (тютюновий) градієнтний фільтр. Одна половина фільтра має коричневий тоновий перехід, інша половина – чиста, прозора. На відміну від Z125 має дуже м'яку межу переходу, перепад близько 3-х ступенів.

Кольорові градієнтні фільтри дають фотографу можливість більш гнучко підходити до процесу зйомки, незалежно від несприятливих погодних умов, додавати креатив у свої фотографії. Внесення у зображення кольору дозволяє підняти загальну насиченість кольору кадру. Корисні також під час відеозйомки.

Світлофільтри Cokin Gradual Tobacco T2 Z125S застосовують для зйомки пейзажів, морських сюжетів, ландшафтів. Tobacco створює ефект бурі. Вони дають велику енергійність об'єктам у модельній фотографії та репортажах. Фільтри Cokin мають квадратну форму, що дозволяє легко змінювати положення лінії переходу, лінію межі світлопоглинання. Дані кольорові фільтри Cokin можуть використовуватись спільно з іншими фільтрами Cokin серії Z-Pro. Це дозволяє досягати додаткових ефектів.

Світлофільтр для власників серії Z-Pro.

Cokin Z 125 S Gradual Tobacco T2-Soft - у віртуальному маркеті abcphoto.com.ua. Якщо терміново потрібно знайти Система фільтрів Cokin А також інші фотоаксесуари Не виходячи з квартири, зайдіть до нас в електронний магазин abcphoto.com.ua. Розгляньте каталог та виберіть Система фільтрів Cokin за гарною ціною? Щоб вам простіше було підібрати Система фільтрів Cokin, Скористайтеся фільтрами. Введіть: Cokin і перед вами з'явиться Система фільтрів Cokin Cokin. У нас найпростіша і найзручніша система підбору фотоакссесуарів. Можна не перейматися якістю товарів. Вся фототехніка з нашого каталогу створені перевіреними компаніями, наприклад Cokin. З'явилися під час замовлення Cokin Z 125 S Gradual Tobacco T2-Soft Питання можна задати нашим фахівцям. Замовлення заберіть у Полтаві в необхідні терміни.