Cokin Z 152 Neutral Grey ND2 (0.3)

Код товару: 16860
Фото: Cokin Z 152 Neutral Grey ND2 (0.3)

У наявності

Ціна: 1 437 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Cokin Cokin Neutral Density 2 Z152 - Нейтрально-сірий фільтр. Це фільтр нейтральної щільності (ND2), що дозволяє зменшити кількість світла, що потрапляє на плівку не впливаючи на колірний баланс.

Нейтрально-сірі фільтри дають фотографу можливість гнучкіше керувати налаштуваннями камери у яскраво освітлений день. ND фільтр зменшує кількість світла, що проходить в об'єктив, за рахунок чого фотограф може зменшити діафрагму, або збільшити витримку. Для зйомки відео в яскраві сонячні дні ці фільтри також будуть корисними.

Світлофільтри Cokin Cokin Neutral Density 2 - Z152 застосовують для натурної зйомки – на березі моря, в місті. Фільтри нейтральні за кольором та помірні за щільністю. Вони контролюють кількість світла. Створені методом струминного напилення у вакуумі, вони зменшують кількість світла.

Фільтри Cokin мають квадратну форму. Встановлюються у спеціальний тримач на будь-який об'єктив з різьбленням від 52мм до 96мм через різьбове адаптерне кільце. Дані кольорові фільтри Cokin можуть використовуватись спільно з іншими фільтрами Cokin серії Z-Pro. Це дозволяє досягати додаткових ефектів.

Світлофільтр для власників серії Z-Pro.

Cokin Z 152 Neutral Grey ND2 (0.3) - в онлайн-магазині abcphoto.com.ua. Якщо потрібно придбати Система фільтрів Cokin або інші фототовари не встаючи з дивана, зайдіть у наш інтернет магазин abcphoto.com.ua. Розгляньте асортимент та підберіть Система фільтрів Cokin з хорошими знижками. Щоб запросто підібрати Система фільтрів Cokin, Скористайтеся фільтрами. Введіть: Cokin і Ви побачите, які доступні для замовлення Система фільтрів Cokin Cokin. Як бачите, вибір максимально спрощений. Як і надійність товарів не варто сумніватися. Вся фототехніка з нашого каталогу розроблені лідируючими компаніями, наприклад Cokin. З'явилися при виборі Cokin Z 152 Neutral Grey ND2 (0.3) Запитайте наших менеджерів. Транспортуємо продукцію в Дніпрі у стислі строки.