Cokin Z 153 Neutral Grey ND4(0.6)

Код товару: 16861
Фото: Cokin Z 153 Neutral Grey ND4(0.6)

У наявності

Ціна: 1 479 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Квадратний фільтр Cokin Z 153 Neutral Grey ND4 (0.6)  виготовлений з оргскла CR39 з напиленням, яке нанесено струминним методом у вакуумі. Серія Z-PRO призначена для тих фотографів та операторів, які працюю з фотоапаратами середнього формату, та відеокамерами, які оснащені компедіумами, завдяки яким можлива робота із світлофільтрами квадратної форми.

Світлофільтр сірого кольору з нейтральною щільністю ND4 зменшує кількість світла, при цьому не впливає на колірний баланс сюжету, що знімається. Завдяки використанню фільтра здійснюється гнучке керування налаштуваннями камери у сонячний день зйомки. Дія даної моделі світлофільтра полягає в тому, що він зменшує кількість та насиченість яскравого сонячного світла, яке потрапляє в об'єктив, за рахунок цього фотограф може збільшити витримку та зменшити діафрагму.

Розмір світлофільтру 100*100мм, товщина 2мм. Кріпиться фільтр за допомогою універсального тримача, який призначений для світлофільтрів серії Z-PRO через адаптерне кільце. Використання додаткового утримувача дозволить обертати світлофільтри відносно один одного. Усі фільтри серії Z-pro можуть використовуватися спільно з іншими фільтрами цієї серії, для досягнення додаткових ефектів при художній зйомці.