Cokin Z 198 Sunset 2

Код товару: 16865
Фото: Cokin Z 198 Sunset 2

У наявності

Ціна: 1 609 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Sunset 2  – теплий градієнтний фільтр підфарбовує зображення у кольори заходу сонця. Фільтр має плавний жовто-жовтогарячий перехід від одного краю до іншого без просвітів. З фільтром  Cokin SunSet  (захід сонця), Ви можете не чекати вечора. Просто моделюйте кольори сонця у будь-який час дня. Фільтри SunSet поставляються у двох варіантах: 197 та 198. Фільтр Z198 забезпечує більший ефект.
 
Кольорові градієнтні фільтри дають фотографу можливість більш гнучко підходити до процесу зйомки, незалежно від несприятливих погодних умов або підкреслювати їх; додавати креатив у свої фотографії. Внесення у зображення кольору дозволяє підняти загальну насиченість кольору кадру. Корисні також під час відеозйомки.
 
Фільтри  Cokin  мають квадратну форму, що дозволяє легко змінювати положення лінії переходу, лінію межі світлопоглинання. Дані кольорові фільтри  Cokin  можуть використовуватись спільно з іншими фільтрами  Cokin серії Z-Pro. Це дозволяє досягати додаткових ефектів.
 
Світлофільтр для власників серії  Z-Pro.

Cokin Z 198 Sunset 2 - на сайті інтернет-магазину АВС Фото. Якщо потрібно купити Система фільтрів Cokin або інші фототовари Не виходячи з квартири, зайдіть до нас в електронний магазин abcphoto.com.ua. Розгляньте пропозиції та виберіть Система фільтрів Cokin за ринковими розцінками? Щоб правильно підібрати Система фільтрів Cokin, за допомогою навігації. Введіть: Cokin і перед вами будуть усі Система фільтрів Cokin Cokin. У нас ви зможете швидко вибрати потрібну фототехніку. За якість товарів можна не хвилюватися. Вироби, які можна придбати у нас, створені перевіреними компаніями, наприклад Cokin. Виникли при виборі Cokin Z 198 Sunset 2 Запитайте фахівців в онлайн-режимі. Фототехніку отримаєте Нікополі в необхідні терміни.