Cokin Z 198 Sunset 2

Код товару: 16865
Фото: Cokin Z 198 Sunset 2

У наявності

Ціна: 1 722 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Sunset 2  – теплий градієнтний фільтр підфарбовує зображення у кольори заходу сонця. Фільтр має плавний жовто-жовтогарячий перехід від одного краю до іншого без просвітів. З фільтром  Cokin SunSet  (захід сонця), Ви можете не чекати вечора. Просто моделюйте кольори сонця у будь-який час дня. Фільтри SunSet поставляються у двох варіантах: 197 та 198. Фільтр Z198 забезпечує більший ефект.
 
Кольорові градієнтні фільтри дають фотографу можливість більш гнучко підходити до процесу зйомки, незалежно від несприятливих погодних умов або підкреслювати їх; додавати креатив у свої фотографії. Внесення у зображення кольору дозволяє підняти загальну насиченість кольору кадру. Корисні також під час відеозйомки.
 
Фільтри  Cokin  мають квадратну форму, що дозволяє легко змінювати положення лінії переходу, лінію межі світлопоглинання. Дані кольорові фільтри  Cokin  можуть використовуватись спільно з іншими фільтрами  Cokin серії Z-Pro. Це дозволяє досягати додаткових ефектів.
 
Світлофільтр для власників серії  Z-Pro.

Cokin Z 198 Sunset 2 - на кращому сайті АВС Фото. Якщо потрібно вибрати Система фільтрів Cokin або інші фототовари не встаючи з дивана, відвідайте наш онлайн-каталог abcphoto. З асортименту виберіть Система фільтрів Cokin за вигідною ціною? Щоб легко було підібрати Система фільтрів Cokin, за допомогою нашої системи фільтрів. Введіть: Cokin і Ви побачите всі необхідні Система фільтрів Cokin Cokin. У нас ви швидко знайдете потрібні фотоаксессуари. В якості товарів можна бути повністю впевненими Всі товари, представлені в нашому магазині, створені найкращими світовими виробниками, наприклад Cokin. З'явилися під час замовлення Cokin Z 198 Sunset 2 Запитайте наших фахівців. Фототовари можна отримати в Чернівцях в потрібні терміни.