Meike Canon 5D MARK lll (Canon BG-E11)

Код товару: К000000164
Фото: Meike Canon 5D MARK lll (Canon BG-E11)

У наявності

Ціна: 1 799 грн

Гарантія

12 місяців від мережі магазинів abcphoto


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Батарейний блок Meike Canon 5D MARK III (Canon BG-E11) для фотоапаратів Canon 5D MARK III з аналогічними функціями батарейного блоку Canon BG-E11. Корпус батарейного блоку та прогумовані вставки мають ту саму фактуру, що й фотоапарат, завдяки чому не порушується загальний вигляд.
Егрономічна конструкція рукоятки батарейного блоку дозволяє зручніше тримати фотокамеру під час зйомки у вертикальному положенні. Як джерело живлення блоку Canon 5D MARK III (Canon BG-E11) використовується шість стандартних батарей типу АА або дві спеціальні акумуляторні батареї LP-E6. Для зручності зйомки вертикальних кадрів, на рукоятці розташовані додаткова кнопка спуску затвора, кнопки АЕ lock/FE lock/AF point selection, кнопка включення автофокусу, а також диск управління. Є вбудований роз'єм для кріплення штативу.
Батарейний блок для Canon 5D MARK III не замінний для фоторепортерів, весільників, яким дуже важливо не упустити хороший кадр через акумулятор, що сів. Більше того, камери Canon 5D MARK III з батарейним блоком виглядають набагато солідніше
Комплект поставки:

  • Батарейний блок (без акумуляторів)
  • Тримач для двох акумуляторів Canon LP-E6
  • Тримач для шести батарей АА-типу
  • Інструкція
Гарантія 12 місяців
Виробник: Meike

Meike Canon 5D MARK lll (Canon BG-E11) - в онлайн-маркеті abcphoto.com.ua. Якщо потрібно придбати Батарейні блоки та інші елементи фототехніки не виходячи з дому, зверніться до нашого онлайн-маркет abcphoto.com.ua. З асортименту виберіть Батарейний блок за прийнятною ціною? Щоб простіше було підібрати Батарейний блок, скористайтеся нашими фільтрами. Введіть: Meike і Вам будуть запропоновані різні Батарейні блоки Meike. У нас вибрати фототовари найпростіше. В якості товарів можна бути повністю впевненими Всі фототовари з каталогу виробляють відомі компанії, наприклад Meike. З'явилися під час замовлення Meike Canon 5D MARK lll (Canon BG-E11) Питання можна прояснити у наших фахівців. Замовлення можна забрати в Чернігові своєчасно.