Meike Nikon D7000 (Nikon MB-D11)

Код товару: К000000168
Фото: Meike Nikon D7000 (Nikon MB-D11)

У наявності

Ціна: 1 639 грн

Гарантія

12 місяців від мережі магазинів abcphoto


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Батарейний блок Meike Nikon D7000 (Nikon MB-D11) для фотоапаратів Nikon D7000 з аналогічними функціями батарейного блоку Nikon MB-D11. Корпус батарейного блоку та прогумовані вставки мають ту саму фактуру, що й фотоапарат, завдяки чому не порушується загальний вигляд.
Егрономічна конструкція рукоятки батарейного блоку дозволяє зручніше тримати фотокамеру під час зйомки у вертикальному положенні. Як джерело живлення блоку Nikon D7000 (Nikon MB-D11) використовується шість стандартних батарей типу АА або дві спеціальні акумуляторні батареї EN-EL15. Для зручності зйомки вертикальних кадрів, на рукоятці розташовані додаткова кнопка спуску затвора, кнопки АЕ lock/FE lock/AF point selection, кнопка включення автофокусу, а також диск управління. Є вбудований роз'єм для кріплення штативу.
Батарейний блок для Nikon D7000 не замінний для фоторепортерів, весільників, яким дуже важливо не упустити хороший кадр через акумулятор, що сів. Більше того, камери Nikon D7000 з батарейним блоком виглядають набагато солідніше :)
Комплект поставки:
Батарейний блок (без акумуляторів)
Тримач для однієї батареї Nikon EN-EL15
Тримач для шести батарей АА-типу
Інструкція
Гарантія 12 місяців
Виробник: Meike

 

Meike Nikon D7000 (Nikon MB-D11) - на сайті abcphoto.com.ua. Якщо потрібно купити Батарейні блоки фотоаксесуари Не виходячи з дому, зайдіть до нас в онлайн магазин abcphoto.com.ua. Розгляньте пропозиції та підберіть Батарейний блок за низькою ціною? Щоб правильно вибрати Батарейний блок, за допомогою нашої системи навігації. Введіть: Meike і Вам будуть запропоновані різні Батарейні блоки Meike. У нас найпростіша система підбору фототехніки. Можна не турбуватися про якість товарів. Всі фотоаксессуари, які можна замовити у нас, створені найкращими світовими виробниками, наприклад Meike. Виникли при замовленні Meike Nikon D7000 (Nikon MB-D11) Питання можна поставити нашому фахівцю. Замовлення отримаєте Рівному своєчасно.