Cokin Z 662 Gradual Fluo Orange 1

Код товару: К000000503
Фото: Cokin Z 662 Gradual Fluo Orange 1

У наявності

Ціна: 1 479 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Градієнтний яскраво-жовтогарячий світлофільтр  Cokin Z 662 Gradual Fluo Orange 1  виготовлений з полімеру, одна половина прозора, а друга має плавний помаранчевий перехід. Дана модель має прямокутну форму, що дає можливість легко змінювати положення лінії переходу.
 
Фільтр чудово підходить для зйомки пейзажу та архітектури, що дозволяє додати оригінальності у фотозображення. Внесення у фотографію кольору дає можливість підняти загальну насиченість кольору кадру. Для того, щоб досягти додаткових ефектів, фільтр можна використовувати спільно з іншими фільтрами  Cokin серії Z-pro.

Cokin Z 662 Gradual Fluo Orange 1 - у великому інтернет-магазині АВС Фото. Якщо потрібно вибрати Система фільтрів Cokin А також інші фототовари не піднімайтеся з дивана, відвідайте наш інтернет магазин abcphoto.com.ua. З асортименту виберіть Система фільтрів Cokin вигідно? Щоб правильно підібрати Система фільтрів Cokin, за допомогою нашої системи навігації. Введіть: Cokin і Ви побачите доступні для замовлення Система фільтрів Cokin Cokin. У нас проста система підбору фотоакссесуарів. Як і надійність товарів не варто сумніватися. Вся фототехніка з нашого каталогу розроблені відомими компаніями, наприклад Cokin. Виникли при підборі Cokin Z 662 Gradual Fluo Orange 1 Запитайте наших професіоналів. Замовлені фотоаксесуари можна отримати в Житомирі в необхідні терміни.

Серія: Cokin Z-Pro
Тип: Градієнтний:Кольоровий