Cokin Z 662 Gradual Fluo Orange 1

Код товару: К000000503
Фото: Cokin Z 662 Gradual Fluo Orange 1

У наявності

Ціна: 1 395 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Градієнтний яскраво-жовтогарячий світлофільтр  Cokin Z 662 Gradual Fluo Orange 1  виготовлений з полімеру, одна половина прозора, а друга має плавний помаранчевий перехід. Дана модель має прямокутну форму, що дає можливість легко змінювати положення лінії переходу.
 
Фільтр чудово підходить для зйомки пейзажу та архітектури, що дозволяє додати оригінальності у фотозображення. Внесення у фотографію кольору дає можливість підняти загальну насиченість кольору кадру. Для того, щоб досягти додаткових ефектів, фільтр можна використовувати спільно з іншими фільтрами  Cokin серії Z-pro.

Cokin Z 662 Gradual Fluo Orange 1 - на сайті abcphoto. Якщо потрібно вибрати Система фільтрів Cokin або інші фототовари не виходячи з квартири, відвідайте наш віртуальний магазин abcphoto. Виберіть із пропозицій Система фільтрів Cokin з хорошими знижками. Щоб легше було підібрати Система фільтрів Cokin, за допомогою фільтрів. Введіть: Cokin і перед вами з'явиться Система фільтрів Cokin Cokin. У нас проста система підбору фотоакссесуарів. За якість запчастин можна не турбуватися. Всі фототовари, які можна купити у нас, створені відомими брендами, наприклад . Якщо з'явилися при підборі Cokin Z 662 Gradual Fluo Orange 1 Запитайте наших кваліфікованих фахівців. Фототовари можна отримати в Одесі максимально швидко.

Серія: Cokin Z-Pro
Тип: Градієнтний:Кольоровий