Kenko 72mm PRO1 D C-PL

Код товару: С000003587
Фото: Kenko 72mm PRO1 D C-PL

У наявності

Ціна: 1 737 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Підсилює колірну гаму та контраст
 
Даний світлофільтр необхідно використовувати для усунення небажаних відбитків та відблисків. Також з його допомогою можна підвищити насиченість кольору фото, наприклад, зробити темніше синій колір неба, щоб виділити білі хмари, або усунути небажані відображення і відблиски від неметалічних поверхонь, зокрема води або скла.
Фільтр також збільшує контрастність пейзажу за наявності атмосферного серпанку. Модель C-PL не змінює загальний колірний баланс знімка і підходить для використання з сучасними дзеркальними фотокамерами, в системі фокусування яких використовуються напівзеркала, що викликають поляризацію світла.
Компенсація експозиції: 3-4, 1 2/3 або 2 ступені.
 
- DMC - Цифрове мультипросвітлення скорочує можливість появи паразитних світлових явищ, викликаних відбитим від поверхні матриці світлом.
- BAF - Алюмінієва оправа з чорною матовою поверхнею не викликає бічних відбитків.
- BRG - На торець скла, що використовується в серії PRO1D, нанесено спеціальне вугільне чорне покриття, яке знижує ризик виникнення відбиття від торцевої поверхні скла.
- LPF - Вузька оправа дозволяє використовувати фільтр із ширококутними об'єктивами, не викликаючи ефекту віньєтування. Кришка об'єктива може надягати прямо на фільтр.
- KEF - Зубчаста поверхня оправи забезпечує надійний ухват пальців за оправу, що дозволяє швидше надягати та знімати фільтр з об'єктива.
- UVC - Пластиковий кейс захищає поверхню фільтра від ультрафіолетових променів, продовжуючи тим самим термін служби вашого фільтра.
 

Kenko 72mm PRO1 D C-PL - у віртуальному магазині abcphoto. Якщо терміново необхідно знайти Фільтри або інші аксесуари не встаючи з крісла, зайдіть до нас у віртуальний магазин АВС Фото. Виберіть із запропонованих варіантів Фільтр зі знижками? Щоб легко було підібрати Фільтр, Скористайтеся навігацією. Введіть: Kenko і перед вами будуть усі Фільтри Kenko. У нас найпростіша система підбору фототехніки. Можна не думати про якість товарів. Всі фотоаксессуари, які можна замовити у нас, створені найкращими світовими виробниками, наприклад Hoya. Якщо виникли під час підбору Kenko 72mm PRO1 D C-PL Запитайте нашого кваліфікованого персоналу. Замовлення можна отримати Дніпропетровське своєчасно.

Діаметр, мм
72
Матеріал оправи
Алюміній
Товщина оправи, мм
5
Просвітлення
Цифрове мультипросвітлення DMC
Рівень просвітлення
4
Світловідображення
1% і менше
Скло
Оптичне скло BK7
UV-cut ефект
Ні
Товщина скла, мм
2.4
Колір скла
Сірий
Чорнення грані скла
Є
Вага (в упаковці), г
67.9
Вага (без упакування), г
29.1