Kenko PRO1 D R-Cross Screen 72mm

Код товару: С000004038
Фото: Kenko PRO1 D R-Cross Screen 72mm

У наявності

Ціна: 727 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Kenko PRO1D R-CROSS SCREEN 72mm (235570) Промінь фільтра R-CROSS SCREEN додає до особливо сильних джерел світла на зображенні 4-х променеві "зірочки", надаючи знімку романтичну атмосферу. Фільтр ефективний для нічних зйомок із безліччю джерел світла у кадрі.
 
Дозволить Вам створити ефектні «зірки» навколо будь-якого точкового джерела світла, що потрапив у кадр. На поверхні скла світлофільтрів серії R-CROSS витравлено мініатюрні паралельні та перпендикулярні лінії, які прикрашають кожне джерело світла у кадрі чотирма (фільтр R-Cross Screen) променями.


 

Kenko PRO1 D R-Cross Screen 72mm - у великому інтернет-магазині abcphoto.com.ua. Якщо терміново потрібно знайти Фільтри та інші елементи фототехніки Не виходячи з квартири, зайдіть до нас в електронний каталог abcphoto.com.ua. Розгляньте пропозиції та виберіть Фільтр на кращих умовах. Щоб легко було підібрати Фільтр, за допомогою фільтрів. Введіть: Kenko і перед вами будуть Фільтри Kenko. Як бачите, вибір максимально спрощений. Можна не хвилюватися про якість товарів. Вся фототехніка, яку можна купити у нас, розроблені лідируючими компаніями, наприклад Kenko. З'явилися під час підбору Kenko PRO1 D R-Cross Screen 72mm Питання можна прояснити у наших фахівців. Замовлені фотоаксесуари можна отримати в Дніпродзержинське максимально швидко.

Модель
PRO1D R-CROSS SCREEN 72 мм
Артикул
235570
Виробник
Kenko
Тип
променевий
Діаметр різьблення
72 мм
Корекція кольору
ні