Kenko PRO1 D R-Cross Screen 72mm

Код товару: С000004038
Фото: Kenko PRO1 D R-Cross Screen 72mm

У наявності

Ціна: 666 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Kenko PRO1D R-CROSS SCREEN 72mm (235570) Промінь фільтра R-CROSS SCREEN додає до особливо сильних джерел світла на зображенні 4-х променеві "зірочки", надаючи знімку романтичну атмосферу. Фільтр ефективний для нічних зйомок із безліччю джерел світла у кадрі.
 
Дозволить Вам створити ефектні «зірки» навколо будь-якого точкового джерела світла, що потрапив у кадр. На поверхні скла світлофільтрів серії R-CROSS витравлено мініатюрні паралельні та перпендикулярні лінії, які прикрашають кожне джерело світла у кадрі чотирма (фільтр R-Cross Screen) променями.


 

Kenko PRO1 D R-Cross Screen 72mm - в електронному каталозі abcphoto. Якщо потрібно купити Фільтри А також інші елементи фототехніки не покидаючи будинок, відвідайте наш інтернет магазин АВС Фото. Розгляньте асортимент та підберіть Фільтр З вигодами? Щоб правильно підібрати Фільтр, за допомогою навігації. Введіть: Kenko і перед вами відкриються всі необхідні для вас Фільтри Kenko. У нас підібрати фототехніку найпростіше. За якість товарів можна не хвилюватися. Всі фотоаксессуари, які можна придбати у нас, створені найкращими світовими виробниками, наприклад Heliopan. З'явилися при покупці Kenko PRO1 D R-Cross Screen 72mm Запитайте нашого менеджера. Замовлення можна отримати Тернополі у стислі строки.

Модель
PRO1D R-CROSS SCREEN 72 мм
Артикул
235570
Виробник
Kenko
Тип
променевий
Діаметр різьблення
72 мм
Корекція кольору
ні