Kenko Zeta C-PL 72mm

Код товару: С000004040
Фото: Kenko Zeta C-PL 72mm

У наявності

Ціна: 2 595 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Новий професійний поляризаційний фільтр для видалення небажаних відбитків та відблисків від неметалічних поверхонь, таких як вода або скло. Також може використовуватися для збільшення контрасту та насиченості кольору. Нове спеціальне покриття, що просвітлює, забезпечує пропускання більше 99,7% світла у видимому діапазоні спектру.
Стійкий до появи подряпин, а вологовідштовхувальна поверхня фільтр дозволяє легко усувати різні забруднення. Виконаний з використанням найсучасніших технологій виробництва та може використовуватись для встановлення на ширококутні об'єктиви. Виробляється у Японії.

Kenko Zeta C-PL 72mm - на кращому сайті АВС Фото. Якщо терміново потрібно підібрати Фільтри або інші фотоаксесуари Не покидаючи будинок, зайдіть до нас в електронний магазин АВС Фото. Розгляньте каталог та виберіть Фільтр за доступною ціною. Щоб не витрачати час на вибір Фільтр, за допомогою наших фільтрів. Введіть: Kenko і Вам будуть запропоновані різні Фільтри Kenko. У нас вибрати фототовари найпростіше. Ніяких сумнівів як товари. Товари, які можна замовити у нас, випускають відомі фірми, наприклад Marumi. З'явилися під час підбору Kenko Zeta C-PL 72mm Питання можна задати нашим фахівцям. Відправляємо продукцію в Харкові найшвидше.