Kenko Zeta C-PL 72mm

Код товару: С000004040
Фото: Kenko Zeta C-PL 72mm

У наявності

Ціна: 2 401 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Новий професійний поляризаційний фільтр для видалення небажаних відбитків та відблисків від неметалічних поверхонь, таких як вода або скло. Також може використовуватися для збільшення контрасту та насиченості кольору. Нове спеціальне покриття, що просвітлює, забезпечує пропускання більше 99,7% світла у видимому діапазоні спектру.
Стійкий до появи подряпин, а вологовідштовхувальна поверхня фільтр дозволяє легко усувати різні забруднення. Виконаний з використанням найсучасніших технологій виробництва та може використовуватись для встановлення на ширококутні об'єктиви. Виробляється у Японії.

Kenko Zeta C-PL 72mm - в електронному магазині abcphoto. Якщо потрібно замовити Фільтри або інші фототовари Не покидаючи будинок, зайдіть до нас в віртуальний маркет АВС Фото. Розгляньте пропозиції та підберіть Фільтр за низькою ціною? Щоб максимально просто вибрати Фільтр, Скористайтеся навігацією. Введіть: Kenko і перед вами з'явиться Фільтри Kenko. У нас ви швидко підберете потрібні фототовари. Ніяких сумнівів як товари. Всі фототовари, які можна купити у нас, створені лідируючими компаніями, наприклад Schneider B+W. Виникли при покупці Kenko Zeta C-PL 72mm Запитайте фахівців в онлайн-режимі. Товари можна забрати в Львові своєчасно.