Meike Nikon D5300

Код товару: К000000575
Фото: Meike Nikon D5300

У наявності

Ціна: 987 879 грн

Гарантія

12 місяців від мережі магазинів abcphoto


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Батарейний блок Meike Nikon D5300 для фотоапаратів Nikon D5300. Корпус батарейного блоку та прогумовані вставки мають ту саму фактуру, що й фотоапарат, завдяки чому не порушується загальний вигляд.
Егрономічна конструкція рукоятки батарейного блоку дозволяє зручніше тримати фотокамеру під час зйомки у вертикальному положенні. Як джерело живлення блоку Nikon D5300 одна або дві спеціальні акумуляторні батареї EN-EL14. Для зручності зйомки вертикальних кадрів, на ручці розташована додаткова кнопка спуску затвора. Короткий спусковий кабель з'єднує батарейний блок із портом для дистанційного керування спуском затвора. Є вбудований роз'єм для кріплення штативу.
Батарейний блок для Nikon D5300 незамінний для фоторепортерів, весільників, яким дуже важливо не упустити хороший кадр через акумулятор, що сів. Більше того, камери Nikon D5300 з батарейним блоком виглядають набагато солідніше :)
Комплект поставки:
Батарейний блок (без акумуляторів)
Тримач для двох акумуляторів Nikon EN-EL14
Короткий кабель
Інструкція
Гарантія 12 місяців
Виробник: Meike

Meike Nikon D5300 - в електронному магазині abcphoto.com.ua. Якщо терміново потрібно підібрати Батарейні блоки або інші фототовари не виходячи з квартири, відвідайте наш онлайн магазин abcphoto.com.ua. Розгляньте пропозиції та виберіть Батарейний блок за бюджетною ціною? Щоб максимально просто підібрати Батарейний блок, скористайтеся зручною системою пошуку. Введіть: Meike і перед вами з'явиться все Батарейні блоки Meike. У нас підібрати фотоаксессуари просто і швидко. В якості товарів сумнівів бути не може Всі фототовари з каталогу виробляють відомі фірми, наприклад Meike. Якщо з'явилися при підборі Meike Nikon D5300 Запитайте нашого кваліфікованого персоналу. Товар можна отримати в Рівному у стислі строки.