Boya M1

Код товару: С000004236
Фото: Boya M1

У наявності

Ціна: 563 грн

Гарантія

6 місяців від виробника


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

 

Всеспрямований петличний мікрофон, що відрізняється універсальністю у використанні, завдяки чому може експлуатуватися не тільки з DSLR і відеокамерами, але і з зовнішніми рекордерами і навіть зі смартфонами та планшетами.
Мікрофон оснащений стандартним 3,5мм штекером із позолоченими контактами та шестиметровим шнуром, що дозволяє оператору або звукорежисеру відійти на достатню відстань від об'єкта зйомки.
Батарея Boya BY-M1 знаходиться в окремому силовому блоці з можливістю відключення. Сам мікрофон може бути закріплений на елементах одягу чи інтер'єру за допомогою зручної та надійної кліпси.
Мікрофон відмінно підходить для використання в студії і, незважаючи на мікроскопічні розміри, забезпечує чудову якість звуку з гранично низьким рівнем шумів.
Комплектація Boya BY-M1:
  • кріплення на лацкант
  • перехідник jack 3,5 мм-6,3 мм
  • вітрозахист з поролону
  • батарея

 

Boya M1 - на сайті abcphoto.com.ua. Якщо терміново потрібно знайти Мікрофони або інші аксесуари Не виходячи з квартири, зайдіть до нас в інтернет магазин abcphoto. Розгляньте каталог і підберіть Мікрофон вигідно? Щоб правильно вибрати Мікрофон, за допомогою фільтрів. Введіть: Boya і перед вами з'явиться все Мікрофони Boya. У нас підібрати фотоаксессуари просто і швидко. За якість товарів можна не турбуватися. Всі фотоаксессуари, які можна придбати у нас, створені відомими фірмами, наприклад DJI. Якщо з'явилися при виборі Boya M1 Запитайте нашого менеджера. Надсилання проводиться в Мелітополі найшвидше.

Тип: електретний конденсаторний
Діаграма спрямованості: всеспрямована
Діапазон частот: 65Гц – 18кГц
Чутливість: - 30дБ + / - 3дБ / 0дБ = 1V/Pa, 1кГц
Співвідношення шум-сигнал: > 74дБ
Вхідний опір: 1кОм
Живлення: елементи LR44 (1шт.)
Підключення: стандартний 3,5мм роз'єм
Габарити: 18/8,3/8,3мм
Довжина шнура: 6,0м
Вага мікрофона: 2,5 гр
Вага модуля живлення: 18гр