Boya BY-WM3T2-U1

Код товару: С000011085
Фото: Boya BY-WM3T2-U1

У наявності

Ціна: 2 520 грн

Гарантія

12 місяців від виробника


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

    

Серія BY-WM3T2 — це міні-система бездротового мікрофона 2,4 ГГц, яка забезпечує високу якість звуку для прямих трансляцій, відеоблогів, запису курсу та інших додатків для запису аудіо. BY-WM3T2-U1 сумісний із більшістю пристроїв Android із портами USB-C, включаючи смартфони та планшети. Має 1 передавач і 1 приймач.

Крихітний і легкий

Крихітний і легкий бездротовий мікрофон серії BY-WM3T2 неймовірно компактний і легкий, і його легко почати, якщо ви підключите приймач до пристрою. Загальна вага TX і RX становить не більше 15 г, що робить їх дуже портативними . Завдяки своєму надкомпактному розміру та надзвичайно легкій вазі передавач не смикатиме вас за комір, коли ви його застібаєте.

Підтримка прямої трансляції та зарядки телефону одночасно

Коли приймач BY-WM3T2 підключено до смартфону, телефон можна заряджати через зарядний порт Type-C на приймачі. Це забезпечує вашу безперебійну роботу протягом тривалого часу, наприклад прямі трансляції. Крім того, вбудована акумуляторна батарея передавача забезпечує до 10 годин роботи, що дозволяє отримати цілий день аудіозапису.

Шумозаглушення забезпечує високоякісний звук

Технологія розумного шумозаглушення може ефективно ідентифікувати оригінальний звук і записувати чистий звук у шумному середовищі. Двічі натиснувши кнопку живлення, ви можете активувати функцію шумозаглушення. Коли індикатор повільно блимає синім, це означає, що пристрій увімкнено режим шумозаглушення, який допомагає усунути навколишній шум і забезпечити чистий звук. Ця функція призначена для використання на вулиці, придушуючи звуки машин і натовпу. Розроблений для значного покращення якості звуку, BY-WM3T2 забезпечує справді виняткову якість аудіо для ваших постановок.

 

 

Boya BY-WM3T2-U1 - в онлайн-маркеті АВС Фото. Якщо потрібно придбати Мікрофони фотоаксесуари Не виходячи з квартири, зайдіть до нас в електронний маркет abcphoto. Вам потрібно розглянути пропозиції та підібрати Мікрофон за гарною ціною? Щоб вам простіше було підібрати Мікрофон, за допомогою зручної навігації. Введіть: Boya і Ви побачите список з Мікрофони Boya. У нас вибрати фототовари найпростіше. За якість запчастин можна не переживати. Всі фотоаксесуари з нашого каталогу створені відомими компаніями, наприклад Rode. Якщо з'явилися при виборі Boya BY-WM3T2-U1 Запитайте наших менеджерів. Товари можна забрати в Бердянське максимально швидко.

 Тип трансмісії  2,4 ГГц
 Полярний візерунок  Всеспрямований
 АЧХ  20 Гц-16 кГц
 SNR  77 дБ
 Чутливість  -42 дБ
 Частота дискретизації  48 кГц
 Розрядність  16 біт
 Дальність передачі  50 м (без перешкод)
 Вихідна потужність РЧ  6 дБм
 Термін служби батареї TX  10 годин
 Ємність акумулятора  95 мАг
 Порт зарядки  USB-C
 Розміри  TX:52×17,5×16,1 мм
 RXU/RXD: 46×26,2x10 мм
 вага  TX: 8,5 г
 RXU/RXD: 5 г