Marumi Close-Up S(+1,+2,+4) 52mm

Код товару: 03411
Фото: Marumi Close-Up S(+1,+2,+4) 52mm

У наявності

Ціна: 700 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

 
 Фільтри, що збільшують, не призначені для макрозйомки. CLOSE-UP серія фільтрів застосовується незалежно від дальності об'єкта, що наближається, в той час як лінзи для макрозйомки вимагають розташування близько до об'єкта.

Виготовляються лінзи в наборі CLOSE UP SET +1, +2, +4 з мультипросвітленням і без нього (три лінзи у шкіряному футлярі). 

 

 

Marumi Close-Up S(+1,+2,+4) 52mm - на сайті АВС Фото. Якщо потрібно купити Фільтри та інші елементи фототехніки Не покидаючи вдома, зайдіть до нас в інтернет магазин abcphoto. Розгляньте асортимент та виберіть Фільтр З вигодами? Щоб максимально просто підібрати Фільтр, скористайтеся зручною системою пошуку. Введіть: Marumi І Ви побачите перелік з Фільтри Marumi. У нас найпростіша система підбору фототехніки. За якість деталей можна не хвилюватися. Вся фототехніка, яку можна купити у нас, випускають відомі фірми, наприклад Hoya. З'явилися при покупці Marumi Close-Up S(+1,+2,+4) 52mm Запитайте нашого менеджера. Фототехніку отримаєте Вінниці в необхідні терміни.