Marumi Close-Up S(+1,+2,+4) 52mm

Код товару: 03411
Фото: Marumi Close-Up S(+1,+2,+4) 52mm

У наявності

Ціна: 663 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

 
 Фільтри, що збільшують, не призначені для макрозйомки. CLOSE-UP серія фільтрів застосовується незалежно від дальності об'єкта, що наближається, в той час як лінзи для макрозйомки вимагають розташування близько до об'єкта.

Виготовляються лінзи в наборі CLOSE UP SET +1, +2, +4 з мультипросвітленням і без нього (три лінзи у шкіряному футлярі). 

 

 

Marumi Close-Up S(+1,+2,+4) 52mm - у перевіреному інтернет-магазині abcphoto.com.ua. Якщо потрібно купити Фільтри та інші елементи фототехніки Не покидаючи будинок, зайдіть до нас в онлайн-супермаркет abcphoto. Вам потрібно розглянути пропозиції та вибрати Фільтр на вигідних умовах. Щоб максимально просто вибрати Фільтр, за допомогою наших фільтрів. Введіть: Marumi і Ви побачите, які доступні для замовлення Фільтри Marumi. У нас ви легко знайдете необхідні фототовари. За якість деталей можна не хвилюватися. Всі фотоаксессуари, які можна придбати у нас, виробляють відомі фірми, наприклад RODENSTOCK. Виникли при замовленні Marumi Close-Up S(+1,+2,+4) 52mm Запитайте наших професійних менеджерів. Доставка проводиться Слов'янське максимально швидко.