Marumi 52mm DHG UV Lens Protect

Код товару: 13626
Фото: Marumi 52mm DHG UV  Lens Protect

У наявності

Ціна: 840 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Світлофільтр Marumi DHG UV відноситься до нового покоління HIGH-TECH світлофільтрів для цифрової фототехніки.

Розсіювання в атмосфері ультрафіолетового випромінювання може призводити до різних дефектів зображення, у тому числі до появи «димки» під час зйомки віддалених об'єктів та зниження різкості знімка. Світлофільтри  Marumi DHG UV мають спеціальне двостороннє просвітлення, що повністю усуває ультрафіолетові промені з довгою хвилі 390 Нм і менше, дозволяючи отримати чітке та контрастне зображення без будь-яких спотворень, ідентичне тому, що бачить людське око. Втрати світла відбитого від поверхні світлофільтру становлять менше 0,5% – такі показники роблять світлофільтр  Marumi DHG UV незамінним для цифрової фотографії.

Світлофільтри Marumi DHG UV виготовлені із надтонкого та міцного оптичного скла, закріпленого через герметичну прокладку, тонка оправа дозволяє використовувати надширококутні об'єктиви. Оправа та торцева частина світлофільтра покриті спеціальним нітридним чорнінням, яке усуває будь-які внутрішні переображення.

Весь цикл виробництва світлофільтрів Marumi здійснюється у Японії.

 

Marumi 52mm DHG UV Lens Protect - на кращому сайті abcphoto. Якщо терміново необхідно знайти Фільтри А також інші фототовари не встаючи з дивана, зайдіть у наш віртуальний магазин abcphoto.com.ua. Вам потрібно розглянути варіанти та підібрати Фільтр на кращих умовах. Щоб швидко підібрати Фільтр, скористайтеся системою фільтрів. Введіть: Marumi І Ви побачите перелік з Фільтри Marumi. У нас вибір фотоакссесуарів максимально простий. Можна не думати про якість товарів. Вся фототехніка, яку можна замовити у нас, створені відомими виробниками, наприклад Nikon. Якщо з'явилися при підборі Marumi 52mm DHG UV Lens Protect Питання можна поставити нашому фахівцю. Замовлення заберіть у Бердянське найшвидше.