Marumi 52mm DHG UV Lens Protect

Код товару: 13626
Фото: Marumi 52mm DHG UV  Lens Protect

У наявності

Ціна: 785 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Світлофільтр Marumi DHG UV відноситься до нового покоління HIGH-TECH світлофільтрів для цифрової фототехніки.

Розсіювання в атмосфері ультрафіолетового випромінювання може призводити до різних дефектів зображення, у тому числі до появи «димки» під час зйомки віддалених об'єктів та зниження різкості знімка. Світлофільтри  Marumi DHG UV мають спеціальне двостороннє просвітлення, що повністю усуває ультрафіолетові промені з довгою хвилі 390 Нм і менше, дозволяючи отримати чітке та контрастне зображення без будь-яких спотворень, ідентичне тому, що бачить людське око. Втрати світла відбитого від поверхні світлофільтру становлять менше 0,5% – такі показники роблять світлофільтр  Marumi DHG UV незамінним для цифрової фотографії.

Світлофільтри Marumi DHG UV виготовлені із надтонкого та міцного оптичного скла, закріпленого через герметичну прокладку, тонка оправа дозволяє використовувати надширококутні об'єктиви. Оправа та торцева частина світлофільтра покриті спеціальним нітридним чорнінням, яке усуває будь-які внутрішні переображення.

Весь цикл виробництва світлофільтрів Marumi здійснюється у Японії.

 

Marumi 52mm DHG UV Lens Protect - у віртуальному маркеті abcphoto.com.ua. Якщо терміново потрібно замовити Фільтри або інші аксесуари не виходячи з дому, зверніться до нас електронний магазин abcphoto.com.ua. Розгляньте пропозиції та підберіть Фільтр за вигідною ціною? Щоб правильно вибрати Фільтр, Скористайтеся фільтрами. Введіть: Marumi і перед вами з'явиться Фільтри Marumi. Як бачите, все досить просто. Можна не сумніватися як товар. Всі фотоаксессуари, які можна придбати у нас, створені лідируючими компаніями, наприклад Carl Zeiss. З'явилися при виборі Marumi 52mm DHG UV Lens Protect Запитайте наших професіоналів. Замовлений товар можна отримати Миколаєві у стислі строки.