Marumi DHG UV Lens Protect 72mm

Код товару: 13631
Фото: Marumi DHG UV  Lens Protect 72mm

У наявності

Ціна: 1 440 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Світлофільтр Marumi DHG UV відноситься до нового покоління HIGH-TECH світлофільтрів для цифрової фототехніки.

Розсіювання в атмосфері ультрафіолетового випромінювання може призводити до різних дефектів зображення, у тому числі до появи «димки» під час зйомки віддалених об'єктів та зниження різкості знімка. Світлофільтри  Marumi DHG UV мають спеціальне двостороннє просвітлення, що повністю усуває ультрафіолетові промені з довгою хвилі 390 Нм і менше, дозволяючи отримати чітке та контрастне зображення без будь-яких спотворень, ідентичне тому, що бачить людське око. Втрати світла відбитого від поверхні світлофільтру становлять менше 0,5% – такі показники роблять світлофільтр  Marumi DHG UV незамінним для цифрової фотографії.

Світлофільтри Marumi DHG UV виготовлені із надтонкого та міцного оптичного скла, закріпленого через герметичну прокладку, тонка оправа дозволяє використовувати надширококутні об'єктиви. Оправа та торцева частина світлофільтра покриті спеціальним нітридним чорнінням, яке усуває будь-які внутрішні переображення.

Весь цикл виробництва світлофільтрів Marumi здійснюється у Японії.

 

Marumi DHG UV Lens Protect 72mm - в онлайн-маркеті abcphoto.com.ua. Якщо потрібно придбати Фільтри та інші елементи фототехніки не покидаючи житла, відвідайте наш онлайн-маркет abcphoto. Розгляньте каталог і підберіть Фільтр з хорошими знижками. Щоб не витрачати час на підбір Фільтр, за допомогою зручної навігації. Введіть: Marumi і перед вами відкриються всі необхідні для вас Фільтри Marumi. У нас найпростіша система підбору фототехніки. Можна не хвилюватися про якість товарів. Всі фотоаксессуари, які можна придбати у нас, виробляють відомі компанії, наприклад Canon. Виникли при підборі Marumi DHG UV Lens Protect 72mm Запитайте наших менеджерів. Посилку отримаєте Краматорську своєчасно.