Marumi DHG UV Lens Protect 72mm

Код товару: 13631
Фото: Marumi DHG UV  Lens Protect 72mm

У наявності

Ціна: 1 368 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Світлофільтр Marumi DHG UV відноситься до нового покоління HIGH-TECH світлофільтрів для цифрової фототехніки.

Розсіювання в атмосфері ультрафіолетового випромінювання може призводити до різних дефектів зображення, у тому числі до появи «димки» під час зйомки віддалених об'єктів та зниження різкості знімка. Світлофільтри  Marumi DHG UV мають спеціальне двостороннє просвітлення, що повністю усуває ультрафіолетові промені з довгою хвилі 390 Нм і менше, дозволяючи отримати чітке та контрастне зображення без будь-яких спотворень, ідентичне тому, що бачить людське око. Втрати світла відбитого від поверхні світлофільтру становлять менше 0,5% – такі показники роблять світлофільтр  Marumi DHG UV незамінним для цифрової фотографії.

Світлофільтри Marumi DHG UV виготовлені із надтонкого та міцного оптичного скла, закріпленого через герметичну прокладку, тонка оправа дозволяє використовувати надширококутні об'єктиви. Оправа та торцева частина світлофільтра покриті спеціальним нітридним чорнінням, яке усуває будь-які внутрішні переображення.

Весь цикл виробництва світлофільтрів Marumi здійснюється у Японії.

 

Marumi DHG UV Lens Protect 72mm - на сайті інтернет-магазину АВС Фото. Якщо потрібно купити Фільтри А також інші фототовари не виходячи з дому, зверніться до нас онлайн-маркет abcphoto. З асортименту виберіть Фільтр зі знижками? Щоб простіше було підібрати Фільтр, скористайтеся зручною системою пошуку. Введіть: Marumi і Ви побачите всі необхідні Фільтри Marumi. У нас підібрати фотоаксессуари просто і швидко. В якості товарів сумнівів бути не може Товари, які можна замовити у нас, створені відомими виробниками, наприклад Nikon. Якщо з'явилися при купівлі Marumi DHG UV Lens Protect 72mm Запитайте фахівців в онлайн-режимі. Замовлені фотоаксесуари можна отримати в Україні своєчасно.