Marumi 58mm DHG UV Lens Protect

Код товару: 13628
Фото: Marumi 58mm DHG UV  Lens Protect

У наявності

Ціна: 965 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Світлофільтр Marumi DHG UV відноситься до нового покоління HIGH-TECH світлофільтрів для цифрової фототехніки.

Розсіювання в атмосфері ультрафіолетового випромінювання може призводити до різних дефектів зображення, у тому числі до появи «димки» під час зйомки віддалених об'єктів та зниження різкості знімка. Світлофільтри  Marumi DHG UV мають спеціальне двостороннє просвітлення, що повністю усуває ультрафіолетові промені з довгою хвилі 390 Нм і менше, дозволяючи отримати чітке та контрастне зображення без будь-яких спотворень, ідентичне тому, що бачить людське око. Втрати світла відбитого від поверхні світлофільтру становлять менше 0,5% – такі показники роблять світлофільтр  Marumi DHG UV незамінним для цифрової фотографії.

Світлофільтри Marumi DHG UV виготовлені із надтонкого та міцного оптичного скла, закріпленого через герметичну прокладку, тонка оправа дозволяє використовувати надширококутні об'єктиви. Оправа та торцева частина світлофільтра покриті спеціальним нітридним чорнінням, яке усуває будь-які внутрішні переображення.

Весь цикл виробництва світлофільтрів Marumi здійснюється у Японії.

 

Marumi 58mm DHG UV Lens Protect - у перевіреному інтернет-магазині abcphoto. Якщо потрібно замовити Фільтри А також інші фотоаксесуари не виходячи з квартири, відвідайте наш онлайн-маркет abcphoto. З каталогу виберіть Фільтр за гарною ціною? Щоб вам простіше було вибрати Фільтр, Скористайтеся фільтрами. Введіть: Marumi і перед вами будуть усі Фільтри Marumi. У нас найпростіша і найзручніша система підбору фотоакссесуарів. В якості товарів можна бути повністю впевненими Товари, які можна замовити у нас, виробляють відомі компанії, наприклад Nikon. Виникли при виборі Marumi 58mm DHG UV Lens Protect Запитайте наших професійних менеджерів. Замовлення можна отримати Чернігові максимально швидко.