Marumi 58mm DHG UV Lens Protect

Код товару: 13628
Фото: Marumi 58mm DHG UV  Lens Protect

У наявності

Ціна: 1 000 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Світлофільтр Marumi DHG UV відноситься до нового покоління HIGH-TECH світлофільтрів для цифрової фототехніки.

Розсіювання в атмосфері ультрафіолетового випромінювання може призводити до різних дефектів зображення, у тому числі до появи «димки» під час зйомки віддалених об'єктів та зниження різкості знімка. Світлофільтри  Marumi DHG UV мають спеціальне двостороннє просвітлення, що повністю усуває ультрафіолетові промені з довгою хвилі 390 Нм і менше, дозволяючи отримати чітке та контрастне зображення без будь-яких спотворень, ідентичне тому, що бачить людське око. Втрати світла відбитого від поверхні світлофільтру становлять менше 0,5% – такі показники роблять світлофільтр  Marumi DHG UV незамінним для цифрової фотографії.

Світлофільтри Marumi DHG UV виготовлені із надтонкого та міцного оптичного скла, закріпленого через герметичну прокладку, тонка оправа дозволяє використовувати надширококутні об'єктиви. Оправа та торцева частина світлофільтра покриті спеціальним нітридним чорнінням, яке усуває будь-які внутрішні переображення.

Весь цикл виробництва світлофільтрів Marumi здійснюється у Японії.

 

Marumi 58mm DHG UV Lens Protect - на сайті АВС Фото. Якщо терміново потрібно знайти Фільтри А також інші елементи фототехніки не встаючи з крісла, зайдіть до нас у онлайн-каталог abcphoto.com.ua. Розгляньте каталог і підберіть Фільтр за вигідною ціною? Щоб максимально просто вибрати Фільтр, скористайтеся зручною системою пошуку. Введіть: Marumi і перед вами з'явиться все Фільтри Marumi. У нас вибір фотоакссесуарів максимально простий. Можна не хвилюватися про якість товарів. Всі фотоаксессуари, які можна придбати у нас, створені лідируючими компаніями, наприклад Carl Zeiss. Якщо з'явилися при виборі Marumi 58mm DHG UV Lens Protect Запитайте наших професійних менеджерів. Транспортуємо продукцію в Харкові максимально швидко.