Marumi Close-Up S(+1,+2,+4) 55mm

Код товару: 03412
Фото: Marumi Close-Up S(+1,+2,+4) 55mm

У наявності

Ціна: 741 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

НАБІР КРУПНИМ ПЛАНОМ +1, +2, +4
 
Фільтри, що збільшують, не призначені для макрозйомки. CLOSE-UP серія фільтрів застосовується незалежно від дальності об'єкта, що наближається, в той час як лінзи для макрозйомки вимагають розташування близько до об'єкта.

Виготовляються лінзи в наборі CLOSE UP SET +1, +2, +4 з мультипросвітленням і без нього (три лінзи у шкіряному футлярі).

 

 

 

 

Marumi Close-Up S(+1,+2,+4) 55mm - в каталозі АВС Фото. Якщо терміново потрібно підібрати Фільтри А також інші фототовари не встаючи з дивана, зайдіть у наш онлайн магазин АВС Фото. Розгляньте асортимент та підберіть Фільтр за вигідною ціною? Щоб правильно підібрати Фільтр, Скористайтеся фільтрами. Введіть: Marumi і перед вами з'явиться все Фільтри Marumi. У нас найпростіша система підбору фототехніки. Ніяких сумнівів як товари. Всі фотоаксессуари, які можна придбати у нас, створені світовими виробниками, наприклад Carl Zeiss. З'явилися під час підбору Marumi Close-Up S(+1,+2,+4) 55mm Запитайте наших фахівців. Замовлення отримаєте Чернівцях у мінімальні терміни.