Marumi Close-Up S(+1,+2,+4) 58mm

Код товару: 03413
Фото: Marumi Close-Up S(+1,+2,+4) 58mm

У наявності

Ціна: 897 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

 

Фільтри, що збільшують, не призначені для макрозйомки. CLOSE-UP серія фільтрів застосовується незалежно від дальності об'єкта, що наближається, в той час як лінзи для макрозйомки вимагають розташування близько до об'єкта.

Виготовляються лінзи в наборі CLOSE UP SET +1, +2, +4 з мультипросвітленням і без нього (три лінзи у шкіряному футлярі). 

 

 

 

 

Marumi Close-Up S(+1,+2,+4) 58mm - в онлайн-магазині abcphoto. Якщо потрібно купити Фільтри або інші елементи фотототехніки Не виходячи з квартири, зайдіть до нас в онлайн-каталог abcphoto. Вам потрібно розглянути пропозиції та вибрати Фільтр за бюджетною ціною? Щоб не витрачати час на підбір Фільтр, за допомогою зручної навігації. Введіть: Marumi і Ви побачите доступні для замовлення Фільтри Marumi. У нас ви швидко знайдете потрібні фотоаксессуари. За якість товарів можна не хвилюватися. Вироби, які можна купити у нас, випускають відомі фірми, наприклад Canon. З'явилися при виборі Marumi Close-Up S(+1,+2,+4) 58mm Запитайте наших кваліфікованих фахівців. Посилання прийде в Одесі максимально швидко.