Marumi DHG ND16 58mm

Код товару: С000007736
Фото: Marumi DHG ND16 58mm

У наявності

Ціна: 1 607 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Ім'я Marumi дуже добре відоме більшості фотографів. Світлофільтри Marumi для об'єктивів – це символ технічної досконалості, якості виготовлення та зручності у використанні. Серія DHG ND – включає різноманітні фото фільтри нейтральної щільності для будь-яких об'єктивів. Їхнє основне призначення – зменшення об'єму яскравого світла, що потрапляє через об'єктив на матрицю фотокамери. Застосовуючи нейтральні фільтри серії DHG, фотограф може контролювати кількість світла та регулювати швидкість затвора. Такі фільтри дуже ефективні у запобіганні засвіченню, яка може виникнути при перетримці експозиції, а також мінімізації зниження якості цифрового знімка зображення, викликаного надмірним затемненням лінзи діафрагмою.
Широкий діапазон параметрів щільності (8, 16, 32, 64) сприяє повному контролю інтенсивності та кількості світлового потоку та забезпечення повільнішої швидкості затвора. Застосування ND світлофільтрів серії DHG дозволяє отримувати чудові фото з малою глибиною різкості при яскравому освітленні, зберігаючи при цьому всю кольорову гаму оригінального кадру.
Для забезпечення високої якості знімків компанія Marumi застосовує під час виготовлення своїх фільтрів такі передові технології:
- Blackened Outer Rim of Glass (спеціальне антивідблискне зачорніння краю лінзи фільтра)
- Dynamic Coating (багатокульове покриття, що поглинає залишкове відбиття світла)
- Satin Finish (матове напилення, що мінімізує відблиски)
Обід світлофільтра має ультратонке виконання та тефлонову насічку для надійного хвату.
Досвідчені фотографи рекомендують фільтри Marumi GHG ND для зйомок пейзажів, гірських річок, водоспадів та морських сцен.
 
 

Marumi DHG ND16 58mm - в онлайн-каталозі АВС Фото. Якщо потрібно придбати Фільтри або інші фототовари не покидаючи квартири, відвідайте наш інтернет магазин abcphoto. Вам потрібно розглянути варіанти та підібрати Фільтр за собівартістю. Щоб не витрачати час на вибір Фільтр, за допомогою наших фільтрів. Введіть: Marumi і Ви побачите список з Фільтри Marumi. У нас підібрати фотоаксессуари просто і швидко. Можна не турбуватися про якість товарів. Всі фотоаксесуари з нашого каталогу створені відомими брендами, наприклад Canon. Якщо з'явилися при виборі Marumi DHG ND16 58mm Питання можна уточнити у наших фахівців. Відправляємо продукцію в Кременчуці максимально швидко.

Виробник Марумі
Тип фільтра Нейтрально сірий
Діаметр фільтра 58 мм
Пропускання світла н.д.