Marumi 67mm Circular-POL

Код товару: С000008110
Фото: Marumi 67mm Circular-POL

У наявності

Ціна: 1 178 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Світлофільтр Marumi Circular PL MC є одним із найпопулярніших фільтрів. Це його універсальністю. Світлофільтр Marumi Circular PL MC застосовується для зйомки пейзажів, архітектури, лісових та водних масивів, водоспадів та навіть макрозйомки.
Світлофільтр Marumi Circular PL MC перетворює поляризоване світло, що утворюється в результаті відбиття від будь-яких неметалічних поверхонь, при цьому насичуючи кольори та підвищуючи контраст зображення, не порушуючи кольору. Світлофільтр Marumi Circular PL MC допоможе зробити темнішим колір неба, виділивши при цьому білі хмари, усунути небажані відображення та відблиски з поверхні води роблячи її більш опрацьованою. Світлофільтр Marumi Circular PL MC також збільшує контрастність пейзажу за наявності атмосферного серпанку.
Світлофільтр Marumi Circular PL MC має багатошарове покриття, що перешкоджає відображенню світлового потоку від поверхні світлофільтра і покращує загальне світлопропускання оптичної системи.
Не слід забувати, що використання будь-якого поляризаційного світлофільтра потребує збільшення експозиції в 2 рази.
Весь цикл виробництва світлофільтрів Marumi здійснюється у Японії.
 

Marumi 67mm Circular-POL - на надійному сайті АВС Фото. Якщо потрібно замовити Фільтри або інші фототовари не покидаючи квартири, відвідайте наш інтернет магазин abcphoto.com.ua. Вам потрібно розглянути пропозиції та підібрати Фільтр за доступною ціною. Щоб вам простіше було підібрати Фільтр, за допомогою навігації. Введіть: Marumi і перед вами з'явиться Фільтри Marumi. У нас ви зможете швидко вибрати потрібну фототехніку. За якість запчастин можна не переживати. Всі фотоаксесуари з нашого каталогу створені відомими компаніями, наприклад Cokin. Якщо виникли при купівлі Marumi 67mm Circular-POL Питання можна уточнити у наших менеджерів. Замовлення отримаєте Рівному в потрібні терміни.