Marumi 30mm DHG UV

Код товару: С000008113
Фото: Marumi 30mm DHG UV

У наявності

Ціна: 187 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Ультрафіолетовий світлофільтр (UV, УФ-фільтр)  є хорошим помічником фотографу для зйомок у місцях, яких багато ультрафіолету, наприклад, у горах або на березі водойм. UV-фільтр ефективний для зниження ефекту серпанку, що з'являється на великих відстанях, фільтр такого типу здатний затримувати ультрафіолетові промені. З  УВ  -фільтром Ви можете створювати зображення без надмірної синяви та падіння контрасту. 
UV-фільтри  можу також називатися Protect (Захисний) або Haze (Невидимий), що не змінює їх природи.

Крім захисту від ультрафіолетового проміння,  світлофільтр Marumi UV  захищає оптику камери або фотоапарата від механічних пошкоджень.

 

Marumi 30mm DHG UV - у великому інтернет-магазині abcphoto. Якщо терміново потрібно купити Фільтри або інші фотоаксесуари Не виходячи з дому, зайдіть до нас в онлайн-маркет АВС Фото. Виберіть із каталогу Фільтр за бюджетною ціною? Щоб правильно підібрати Фільтр, скористайтеся зручною системою фільтрів. Введіть: Marumi і перед вами з'явиться Фільтри Marumi. У нас ви швидко підберете потрібні фототовари. Як товари ніяких сумнівів бути не може. Вся фототехніка з нашого каталогу розроблені відомими компаніями, наприклад Cokin. Якщо виникли під час вибору Marumi 30mm DHG UV Питання можна уточнити у наших фахівців. Відправляємо продукцію в Чернігові без затримок.