Marumi 30mm DHG UV

Код товару: С000008113
Фото: Marumi 30mm DHG UV

У наявності

Ціна: 199 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Ультрафіолетовий світлофільтр (UV, УФ-фільтр)  є хорошим помічником фотографу для зйомок у місцях, яких багато ультрафіолету, наприклад, у горах або на березі водойм. UV-фільтр ефективний для зниження ефекту серпанку, що з'являється на великих відстанях, фільтр такого типу здатний затримувати ультрафіолетові промені. З  УВ  -фільтром Ви можете створювати зображення без надмірної синяви та падіння контрасту. 
UV-фільтри  можу також називатися Protect (Захисний) або Haze (Невидимий), що не змінює їх природи.

Крім захисту від ультрафіолетового проміння,  світлофільтр Marumi UV  захищає оптику камери або фотоапарата від механічних пошкоджень.

 

Marumi 30mm DHG UV - в інет-каталозі abcphoto. Якщо потрібно купити Фільтри А також інші елементи фототехніки Не виходячи з квартири, зайдіть до нас в електронний магазин abcphoto. Розгляньте асортимент та виберіть Фільтр вигідно? Щоб не витрачати час на вибір Фільтр, за допомогою нашої системи фільтрів. Введіть: Marumi і Ви побачите всі необхідні Фільтри Marumi. У нас вибір фотоакссесуарів максимально простий. Як і надійність товарів не варто сумніватися. Всі фототовари з каталогу створені відомими фірмами, наприклад Cokin. Виникли при замовленні Marumi 30mm DHG UV Запитайте нашого менеджера. Фототовари можна отримати в Хмельницькому своєчасно.