Marumi DHG ND64 49mm

Код товару: С000008185
Фото: Marumi DHG ND64 49mm

У наявності

Ціна: 1 200 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Marumi DHG ND64 49mm зменшує обсяг світлового потоку, що проходить через об'єктив, без зміни колірного балансу, і ви можете навмисно контролювати витримку та значення діафрагми. Він використовується в різних сценаріях, наприклад, щоб створити динамічну експресію за допомогою тривалої витримки, а також для запобігання пересвіткам, спричиненим тривалою витримкою.

При зйомці вдень, на тривалих витримках із застосуванням даного світлофільтра нерухомі об'єкти залишаються різкими, а рухомі – розмитими. Прекрасний результат виходить при зйомці водоспадів та швидких гірських річок.

У практиці фотографа нерідко виникають ситуації, коли світла занадто багато, і лише застосування фільтра нейтральної щільності Marumi DHG ND64 49mm дозволяє досягти бажаного образотворчого ефекту, наприклад, зйомка на максимально відкритій діафрагмі з мінімальною глибиною різкості та розмиванням заднього плану.

Матриці цифрових камер перетворять світло на електричні сигнали. Тому різні світлові спотворення, наприклад, внутрішні відбиття світла в об'єктиві, відблиски від сонця або від спалаху безпосередньо і дуже впливають на якість зображення. Серія DHG може мінімізувати ці явища і максимально збільшити продуктивність вашого об'єктива.

Фільтр серії DHG виконаний з двостороннім антивідблиском мультипросвітленням в тонкій матовій оправі. Він використовує ультра-тонкий каркас, який запобігає віньєтуванню. світлофільтри виготовлені із надтонкого та міцного оптичного скла, закріпленого через герметичну прокладку, тонка оправа дозволяє використовувати понад ширококутні об'єктиви.

Оправа світлофільтра покрита спеціальним нітридним чорнінням, що зводить до нуля будь-які внутрішні переображення. Різьблення світлофільтрів серії DHG має тефлонове покриття.

Серії DHG ND64 дозволяють встановлювати тривалішу витримку за тих же умов освітлення. Далі показаний світловий об'єм, еквівалентне значення експозиції та щільності фільтрів у діапазоні Marumi ND: DHG ND64 | 1/64 | 6 стопів | 1.8

Число ступенів діафрагми (f-stop) для фільтрів серії DHG ND64 - 6 ступенів діафрагми

Виробництво світлофільтрів Marumi здійснюється у Японії.

Marumi DHG ND64 49mm - в інет-магазині abcphoto. Якщо терміново потрібно купити Фільтри А також інші елементи фототехніки не встаючи з дивана, відвідайте наш віртуальний маркет abcphoto.com.ua. Розгляньте пропозиції та підберіть Фільтр на вигідних умовах. Щоб не витрачати час на вибір Фільтр, скористайтеся нашими фільтрами. Введіть: Marumi і перед вами відкриються всі необхідні для вас Фільтри Marumi. У нас ви легко знайдете необхідні фототовари. За якість деталей можна не хвилюватися. Вся фототехніка з нашого каталогу створені відомими брендами, наприклад Kenko. З'явилися при виборі Marumi DHG ND64 49mm Питання можна прояснити у наших менеджерів. Фототехніку отримаєте Харкові у стислі строки.