Falcon HOT SHOECLD-14A+HS-20M

Код товару: С000008195
Фото: Falcon HOT SHOECLD-14A+HS-20M

У наявності

Ціна: 521 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Кронштейн, для установки на студійну стійку. Дозволяє змонтувати накамерний спалах зі стандартним кріпленням "гарячий башмак". Гніздо для фотозонтів. Кронштейн дозволяє змінювати кут нахилу і фіксувати систему в потрібному положенні. Всі елементи кріпляться за допомогою надійних гвинтових затискачів.
 
* Кріплення "гарячий башмак" можна демонтувати і встановити на його місце інший аксесуар використовує стандартне різьбове з'єднання 1/4.
 
Характеристики Falcon Eyes CLD-14A HS-20M:
Тип кріплення: "гарячий черевик"
Тип нарізного сполучення: 1/4 дюйма
Матеріал: алюміній

Falcon HOT SHOECLD-14A+HS-20M - у віртуальному маркеті abcphoto. Якщо терміново необхідно знайти Аксесуари для спалахів або інші аксесуари Не виходячи з квартири, зайдіть до нас в онлайн-каталог АВС Фото. Вам потрібно розглянути варіанти та підібрати Аксесуар для спалаха за економною ціною? Щоб максимально просто підібрати Аксесуар для спалаха, за допомогою зручної навігації. Введіть: Falcon І Ви побачите перелік з Аксесуари для спалахів Falcon. У нас проста система підбору фотоакссесуарів. Можна не перейматися якістю товарів. Всі фотототовари, які є у нас, створені відомими виробниками, наприклад Arsenal. Якщо виникли при купівлі Falcon HOT SHOECLD-14A+HS-20M Запитайте фахівців в онлайн-режимі. Надсилання проводиться в Луцьку своєчасно.

Характеристики Falcon Eyes CLD-14A HS-20M:
Тип кріплення: "гарячий черевик"
Тип нарізного сполучення: 1/4 дюйма
Матеріал: алюміній