LumiQuest LQ-119 Softbox III

Код товару: 13363
Фото: LumiQuest LQ-119 Softbox III

У наявності

Ціна: 1 567 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

LumiQuest SoftBox III – це новинка із серії розсіювачів спалахів. Це найбільший софтбокс для компактних спалахів LumiQuest. SoftBox III розсіє світло спалаху, що зробить тіні м'якшими, а кольори природнішими.
Розсіювач для компактних спалахів, дія якого повністю повторює дію Soft Box II, але з більшою площею розсіювання. Софтбокс Soft Box III сумісний з усіма існуючими фотоспалахами.
Втрати світла: 2 діафрагми
Розміри: 20.3 см x 22.8 см.
 

LumiQuest LQ-119 Softbox III - в електронному каталозі АВС Фото. Якщо потрібно замовити Аксесуари для спалахів фотоаксесуари не встаючи з дивана, відвідайте наш віртуальний маркет abcphoto.com.ua. Виберіть із пропозицій Аксесуар для спалаха за доступною ціною. Щоб правильно підібрати Аксесуар для спалаха, скористайтеся зручною системою. Введіть: LumiQuest і перед вами з'явиться все Аксесуари для спалахів LumiQuest. У нас вибір фототехніки не триватиме багато часу. Можна не турбуватися про якість товарів. Всі фототовари, представлені у нас, створені відомими фірмами, наприклад Nikon. Якщо виникли при купівлі LumiQuest LQ-119 Softbox III Запитайте нашого кваліфікованого персоналу. Замовлення заберіть у Дніпрі своєчасно.