LumiQuest LQ-105 Promax System

Код товару: 13358
Фото: LumiQuest LQ-105 Promax System

У наявності

Ціна: 2 369 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Насадка ProMax System є найуніверсальнішим набором усієї серії приладдя фото спалахів. Основний пристрій пропускає 80% світла, щоб відобразити його від стелі, тоді як 20% - світло, що заповнює. Система включає змінний білий, золотий і сріблястий відбивач, а також знімний софтбокс (розсіювальний екран). ProMax System дасть Вам можливість пристосовуватись у будь-яких ситуаціях.
У комплект ProMax System входить зручна сумка-чохол для зберігання всіх складових частин відбивача-розсіювача компактних спалахів.
 
 

LumiQuest LQ-105 Promax System - в онлайн-магазині АВС Фото. Якщо потрібно замовити Аксесуари для спалахів або інші аксесуари Не виходячи з квартири, зайдіть до нас в онлайн-каталог abcphoto.com.ua. Розгляньте асортимент та виберіть Аксесуар для спалаха з хорошими знижками. Щоб легко було підібрати Аксесуар для спалаха, за допомогою навігації. Введіть: LumiQuest і Ви побачите список з Аксесуари для спалахів LumiQuest. У нас найпростіша і найзручніша система підбору фотоакссесуарів. Можна не сумніватися як товар. Всі фототовари, представлені у нас, створені відомими фірмами, наприклад Nikon. Якщо виникли при купівлі LumiQuest LQ-105 Promax System Питання можна прояснити у наших фахівців. Доставка проводиться Мелітополі у стислі строки.