LumiQuest LQ-105 Promax System

Код товару: 13358
Фото: LumiQuest LQ-105 Promax System

У наявності

Ціна: 2 214 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Насадка ProMax System є найуніверсальнішим набором усієї серії приладдя фото спалахів. Основний пристрій пропускає 80% світла, щоб відобразити його від стелі, тоді як 20% - світло, що заповнює. Система включає змінний білий, золотий і сріблястий відбивач, а також знімний софтбокс (розсіювальний екран). ProMax System дасть Вам можливість пристосовуватись у будь-яких ситуаціях.
У комплект ProMax System входить зручна сумка-чохол для зберігання всіх складових частин відбивача-розсіювача компактних спалахів.
 
 

LumiQuest LQ-105 Promax System - на надійному сайті abcphoto. Якщо терміново потрібно знайти Аксесуари для спалахів або інші елементи фотототехніки не покидаючи житла, відвідайте наш електронний магазин abcphoto.com.ua. Вам потрібно розглянути варіанти та підібрати Аксесуар для спалаха за доступною ціною. Щоб легко було підібрати Аксесуар для спалаха, скористайтеся зручною системою фільтрів. Введіть: LumiQuest і перед вами будуть Аксесуари для спалахів LumiQuest. У нас ви зможете швидко вибрати потрібну фототехніку. Можна не думати про якість товарів. Всі фотоаксессуари, які можна придбати у нас, випускають відомі виробники, наприклад Falcon. Якщо з'явилися при купівлі LumiQuest LQ-105 Promax System Запитайте нашого менеджера. Замовлені фотоаксесуари можна отримати в Україні без затримок.