LumiQuest LQ-941D Midi Bouncer

Код товару: 13360
Фото: LumiQuest LQ-941D Midi Bouncer

У наявності

Ціна: 1 308 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Модель Lumiquest LQ-941D Midi Bouncer - розподільник світлопотоку (кут 90 °), що розширює
Midi Bouncer розроблений для використання з великими професійними спалахами, такими як Metz, Sunpak тощо. Заломлює світло від спалаху під кутом 90°. Пом'якшує світло і розподіляє його ширшою площею. Охоплює 80 відсотків горизонтальної поверхні. Використання автоматичних спалахів не потребує компенсації витримки, робочі відстані трохи скорочуються.
Для пом'якшення світла з мінімальними втратами світла. Використовується як з додатковими аксесуарами, так і окремо, в умовах, де немає низьких стель або де потрібне направлене, але м'яке світло, що заповнює.
ПРИБЛИЗНА ВТРАТА СВІТЛА : 11/3 діафрагми
РОЗМІРИ: у складеному вигляді 51/2 х 83/4 дюйми
 

LumiQuest LQ-941D Midi Bouncer - в інет-маркеті АВС Фото. Якщо потрібно вибрати Аксесуари для спалахів або інші елементи фотототехніки Не покидаючи вдома, зайдіть до нас в віртуальний маркет abcphoto.com.ua. Розгляньте каталог та виберіть Аксесуар для спалаха за гарною ціною? Щоб правильно вибрати Аксесуар для спалаха, за допомогою фільтрів. Введіть: LumiQuest і перед вами відкриються всі необхідні для вас Аксесуари для спалахів LumiQuest. У нас підібрати фотоаксессуари просто і швидко. Можна не сумніватися як товар. Всі фототовари, які можна купити у нас, виробляють відомі компанії, наприклад Nikon. Виникли при покупці LumiQuest LQ-941D Midi Bouncer Запитайте фахівців в онлайн-режимі. Фототехніку отримаєте Вінниці в необхідні терміни.