LumiQuest LQ-121 Fxtra

Код товару: 13365
Фото: LumiQuest LQ-121 Fxtra

У наявності

Ціна: 723 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Компактний тримач для желатинових фільтрів на компактний спалах. У комплект входить набір з 10 кольорових фільтрів желатинових, які швидко вставляються в тримач. Для зберігання фільтрів у FXtra є вбудована кишеня.
Кріпиться до спалаху так само, як усі LumiQuest. Застосовується як окремо, так і спільно з усіма існуючими розсіювачами-відбивачами та софтбоксами LumiQuest, розширюючи світлові та колірні ефекти в залежності від розсіювача, що застосовується.
 

LumiQuest LQ-121 Fxtra - в надійному інтернет-магазині АВС Фото. Якщо терміново потрібно знайти Аксесуари для спалахів та інші елементи фототехніки не виходячи з квартири, відвідайте наш онлайн-маркет abcphoto. Розгляньте каталог та виберіть Аксесуар для спалаха за гарною ціною? Щоб легше було підібрати Аксесуар для спалаха, за допомогою наших фільтрів. Введіть: LumiQuest і перед вами будуть Аксесуари для спалахів LumiQuest. У нас ви легко знайдете необхідні фототовари. Як товари ніяких сумнівів бути не може. Всі фототовари, представлені у нас, створені відомими виробниками, наприклад Godox. З'явилися при виборі LumiQuest LQ-121 Fxtra Питання можна задати нашим фахівцям. Замовлення можна забрати в Кам'янець-Подільському в потрібні терміни.