Godox AD-B2 адаптер для двох спалахів AD200/AD200Pro

Код товару: С000011685
Фото: Godox AD-B2 адаптер для двох спалахів AD200/AD200Pro

У наявності

Ціна: 1 900 грн

Гарантія

12 місяців від виробника


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

 
Godox AD-B2 тримач двох фотоспалахів AD200
Тримач дозволяє використовувати з одним модифікатором світла відразу два спалахи з двома лампами, отримуючи в результаті 400 ватний імпульс.
Сплахи без головки вставляються ззаду кріплення. Не обов'язково ставити відразу два спалахи, можна працювати, встановивши тільки один. Спереду є можливість встановити дві лампи від AD200, або одну в центральне гніздо.
Байонетне кріплення типу Bowens дозволяє встановити будь-яку світлоформуючу насадку з відповідним кріпленням. На тримачі передбачено поворотне кріплення на студійну стійку.
Вимірювання показують, що два спалахи Godox AD200 в кріпленні AD-B2 дають всього на 0,1 стоп менше світла, ніж Godox AD600B.
 
 
 
 

Godox AD-B2 адаптер для двох спалахів AD200/AD200Pro - в онлайн-супермаркеті abcphoto. Якщо терміново потрібно знайти Аксесуари для спалахів або інші елементи фотототехніки Не покидаючи будинок, зайдіть до нас в онлайн-маркет abcphoto. Розгляньте каталог та виберіть Аксесуар для спалаха за ринковими розцінками? Щоб вам простіше було підібрати Аксесуар для спалаха, за допомогою наших фільтрів. Введіть: Godox і Вам будуть показані всі Аксесуари для спалахів Godox. У нас найпростіша система підбору фототехніки. За якість запчастин можна не турбуватися. Вся фототехніка, яку можна замовити у нас, створені відомими фірмами, наприклад Falcon. Виникли при виборі Godox AD-B2 адаптер для двох спалахів AD200/AD200Pro Запитайте наших фахівців. Замовлення заберіть у Кременчуці в швидкі терміни.