Peak Design Кріплення для фотокамеры Peak Design Clip for Capture v3 Black (CC-BK-3)

Код товару: С000008410
Фото: Peak Design Кріплення для фотокамеры Peak Design Clip for Capture v3 Black (CC-BK-3)

У наявності

Ціна: 2 720 грн

Гарантія

36 місяців від виробника


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Нове кріплення Capture є найбільш безпечним, зручним та доступним способом нести камеру. На відміну від ремінця, кріплення тримає камеру жорстко стабільно під час піших прогулянок, походів, їзди велосипедом або просто переміщення студією. На відміну від сумки, кріплення тримає камеру мітки доступною одним натисканням кнопки.
Включає тільки металевий затискач, який чіпляється до будь-якого рюкзака, заміни або сумки (майданчик в комплект не входить).
Ваша камера фіксується у кріпленні, де вона тримається жорстко та надійно. Щоб відкріпити камеру, натисніть кнопку швидкого знімка, яка блокує випадкове натискання.
Використовується навантаження понад 90 кг, що робить його досить сильним для найважливіших композиційних камер та об'єктивів.
 
 

Peak Design Кріплення для фотокамеры Peak Design Clip for Capture v3 Black (CC-BK-3) - в онлайн-каталозі АВС Фото. Якщо потрібно придбати Ремені для фотоапаратів або інші елементи фотототехніки не покидаючи будинок, відвідайте наш віртуальний магазин abcphoto.com.ua. З каталогу виберіть Ремінь на кращих умовах. Щоб запросто підібрати Ремінь, скористайтеся системою фільтрів. Введіть: Peak Design і Ви побачите всі необхідні Ремені для фотоапаратів Peak Design. У нас підібрати фототехніку найпростіше. В якості товарів можна бути повністю впевненими Всі фототовари, які можна купити у нас, створені найкращими світовими виробниками, наприклад Lowepro. Якщо з'явилися при купівлі Peak Design Кріплення для фотокамеры Peak Design Clip for Capture v3 Black (CC-BK-3) Запитайте фахівців в онлайн-режимі. Замовлені фотоаксесуари можна отримати в Кропивницькому своєчасно.

Виробник

Peak Design
 

Категорія

Держатели
 

матеріал

Алюміній, пластик
 

Зовнішній розмір

104 х 52 х 28 мм