Peak Design Кріплення для фотокамеры Peak Design Clip for Capture v3 Black (CC-BK-3)

Код товару: С000008410
Фото: Peak Design Кріплення для фотокамеры Peak Design Clip for Capture v3 Black (CC-BK-3)

У наявності

Ціна: 2 630 грн

Гарантія

36 місяців від виробника


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Нове кріплення Capture є найбільш безпечним, зручним та доступним способом нести камеру. На відміну від ремінця, кріплення тримає камеру жорстко стабільно під час піших прогулянок, походів, їзди велосипедом або просто переміщення студією. На відміну від сумки, кріплення тримає камеру мітки доступною одним натисканням кнопки.
Включає тільки металевий затискач, який чіпляється до будь-якого рюкзака, заміни або сумки (майданчик в комплект не входить).
Ваша камера фіксується у кріпленні, де вона тримається жорстко та надійно. Щоб відкріпити камеру, натисніть кнопку швидкого знімка, яка блокує випадкове натискання.
Використовується навантаження понад 90 кг, що робить його досить сильним для найважливіших композиційних камер та об'єктивів.
 
 

Peak Design Кріплення для фотокамеры Peak Design Clip for Capture v3 Black (CC-BK-3) - на сайті abcphoto. Якщо потрібно замовити Ремені для фотоапаратів або інші аксесуари Не виходячи з дому, зайдіть до нас в електронний каталог abcphoto.com.ua. Вам потрібно розглянути пропозиції та вибрати Ремінь на кращих умовах. Щоб правильно підібрати Ремінь, скористайтеся зручною системою пошуку. Введіть: Peak Design і перед вами будуть усі Ремені для фотоапаратів Peak Design. У нас проста система підбору фотоакссесуарів. За якість запчастин можна не переживати. Вся фототехніка з нашого каталогу створені відомими компаніями, наприклад Canon. Виникли при замовленні Peak Design Кріплення для фотокамеры Peak Design Clip for Capture v3 Black (CC-BK-3) Запитайте нашого менеджера. Замовлену продукцію можна отримати в Дніпропетровське якомога швидше.

Виробник

Peak Design
 

Категорія

Держатели
 

матеріал

Алюміній, пластик
 

Зовнішній розмір

104 х 52 х 28 мм