Marumi DHG ND8 43mm

Код товару: С000008998
Фото: Marumi DHG ND8 43mm

У наявності

Ціна: 970 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Розглянутий світлофільтр Marumi DHG ND8 43mm зменшує обсяг світлового потоку, що проходить через об'єктив без зміни колірного балансу, і ви можете навмисно контролювати витримку і значення діафрагми. Він дозволяє збільшити витримку на 3 ступені. Це дозволяє використовувати його в різних сценаріях, наприклад, щоб створити динамічну експресію за допомогою тривалої витримки, а також для запобігання пересвіткам, викликаним довгою витримкою.
 
Що це означає? Буквально, фільтр нейтральної густини Marumi DHG ND8 43mm на тривалих витримках нерухомі об'єкти залишає різкими, а рухомі – розмитими. Особливо ефектно виглядає зображення водоспаду, швидких гірських річок, морської гладіні.
 
У практиці фотографа нерідко виникають ситуації, коли світла занадто багато, і лише застосування даного фільтра дозволяє досягти бажаного образотворчого ефекту, наприклад, зйомка на максимально відкритій діафрагмі з мінімальною глибиною різкості та розмиванням заднього плану.
 
Матриці цифрових камер перетворять світло на електричні сигнали. Тому різні світлові спотворення, наприклад, внутрішні відбиття світла в об'єктиві, відблиски від сонця або від спалаху безпосередньо і дуже впливають на якість зображення. Серія DHG може мінімізувати ці явища і максимально збільшити продуктивність вашого об'єктива.
 
Фільтр серії DHG виконаний з двостороннім антивідблиском мультипросвітленням в тонкій матовій оправі. Він використовує ультра-тонкий каркас, який запобігає віньєтуванню. світлофільтри виготовлені із надтонкого та міцного оптичного скла, закріпленого через герметичну прокладку, тонка оправа дозволяє використовувати понад ширококутні об'єктиви.
 
Оправа світлофільтра покрита спеціальним нітридним чорнінням, що зводить до нуля будь-які внутрішні переображення. Різьблення світлофільтрів серії DHG має тефлонове покриття.
 
Число ступенів діафрагми (f-stop) для фільтрів серії DHG ND8 - 3 ступені діафрагми
 
Виробництво світлофільтрів Marumi здійснюється у Японії.
 

Marumi DHG ND8 43mm - у великому інтернет-магазині abcphoto. Якщо терміново потрібно замовити Фільтри та інші елементи фототехніки Не підводячись з дивана, зайдіть до нас в електронний магазин АВС Фото. З каталогу підберіть Фільтр з хорошими знижками. Щоб швидко підібрати Фільтр, за допомогою нашої системи навігації. Введіть: Marumi і перед вами будуть усі Фільтри Marumi. У нас ви легко знайдете необхідні фототовари. Можна не сумніватися як товар. Вся фототехніка з нашого каталогу створені лідируючими компаніями, наприклад RODENSTOCK. Виникли при замовленні Marumi DHG ND8 43mm Запитайте безкоштовно нашим фахівцям. Надсилання проводиться в Павлограді у мінімальні терміни.

Виробник
Марумі
Діаметр різьблення
43 мм
Тип фільтра
Нейтрально-сірий