Marumi 49mm DHG ND32

Код товару: С000009005
Фото: Marumi 49mm DHG ND32

У наявності

Ціна: 1 160 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Фільтр нейтральної щільності Marumi DHG ND32 допомагає контролювати кількість світла та встановлювати необхідну витримку під час зйомки.
Це дозволяє запобігати виникненню пересвічених ділянок на знімках та відкриває творчі можливості для зйомки рухомих об'єктів та води.
При зйомці вдень, на тривалих витримках із застосуванням світлофільтру Marumi DHG ND32 нерухомі об'єкти залишаються різкими, а рухомі – розмитими. Прекрасний результат виходить при зйомці водоспадів та швидких гірських річок.
У практиці фотографа нерідко виникають ситуації, коли світла занадто багато, і лише застосування світлофільтру Marumi DHG ND32 дозволяє досягти бажаного образотворчого ефекту, наприклад, зйомка на максимально відкритій діафрагмі з мінімальною глибиною різкості та розмиванням заднього плану.
Фільтри серії DHG виконані з двостороннім антивідблиском мультипросвітленням в тонкій матовій оправі.
Світлофільтри виготовлені із надтонкого та міцного оптичного скла, закріпленого через герметичну прокладку, тонка оправа дозволяє використовувати понад ширококутні об'єктиви.
Оправа світлофільтра покрита спеціальним нітридним чорнінням, що зводить до нуля будь-які внутрішні переображення.
Різьблення світлофільтрів серії DHG має тефлонове покриття.

Серії DHG ND 8, 16, 32 та 64 дозволяють встановлювати більш тривалу витримку за тих самих умов освітлення.
Число ступенів діафрагми (f-stop) для фільтрів серії DHG ND наступне:
DHG ND8 - 3 ступені діафрагми;
DHG ND16 - 4 ступені діафрагми;
DHG ND32 - 5 ступенів діафрагми;
DHG ND64 - 6 ступенів діафрагми;

Виробництво світлофільтрів Marumi здійснюється в Японії.
 
 
 

Marumi 49mm DHG ND32 - в каталозі abcphoto.com.ua. Якщо терміново потрібно знайти Фільтри або інші аксесуари не покидаючи квартири, відвідайте наш віртуальний маркет АВС Фото. Розгляньте асортимент та виберіть Фільтр за вигідною ціною? Щоб максимально просто вибрати Фільтр, Скористайтеся навігацією. Введіть: Marumi і Вам будуть запропоновані різні Фільтри Marumi. У нас підібрати фототехніку найпростіше. За якість деталей можна не хвилюватися. Всі фотоаксессуари, які можна придбати у нас, створені відомими компаніями, наприклад Marumi. З'явилися під час підбору Marumi 49mm DHG ND32 Питання можна уточнити у наших фахівців. Замовлений товар можна отримати Запоріжжі якомога швидше.

Розмір
49 мм
Тип світлофільтру
Нейтрально-сірий
Країна виробник
Японія