Marumi 49mm DHG ND16

Код товару: С000009002
Фото: Marumi 49mm DHG ND16

У наявності

Ціна: 1 160 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Фільтр нейтральної щільності Marumi DHG ND16 49 mm допомагає контролювати кількість світла та встановлювати необхідну витримку під час зйомки. Це дозволяє запобігати виникненню пересвічених ділянок на знімках та відкриває творчі можливості для зйомки рухомих об'єктів та води.
 
При зйомці вдень, на тривалих витримках із застосуванням світлофільтру Marumi DHG ND16 нерухомі об'єкти залишаються різкими, а рухомі – розмитими. Прекрасний результат виходить при зйомці водоспадів та швидких гірських річок.
 
У практиці фотографа нерідко виникають ситуації, коли світла занадто багато, і лише застосування світлофільтру Marumi DHG ND16 49 mm дозволяє досягти бажаного образотворчого ефекту, наприклад, зйомка на максимально відкритій діафрагмі з мінімальною глибиною різкості та розмиванням заднього плану.
 
Фільтри серії DHG виконані з двостороннім антивідблиском мультипросвітленням в тонкій матовій оправі. світлофільтри виготовлені із надтонкого та міцного оптичного скла, закріпленого через герметичну прокладку, тонка оправа дозволяє використовувати понад ширококутні об'єктиви.
 
Оправа світлофільтра покрита спеціальним нітридним чорнінням, що зводить до нуля будь-які внутрішні переображення. Різьблення світлофільтрів серії DHG має тефлонове покриття.
 
Серії DHG ND16 дозволяють встановлювати більш тривалу витримку за тих самих умов освітлення. Число ступенів діафрагми (f-stop) для фільтрів серії DHG ND16 - 4 ступені діафрагми
 
Виробництво світлофільтрів Marumi здійснюється у Японії.
 
 
 

Marumi 49mm DHG ND16 - в інет-каталозі abcphoto.com.ua. Якщо потрібно замовити Фільтри або інші аксесуари не встаючи з дивана, зайдіть у наш онлайн-каталог АВС Фото. Вам потрібно розглянути пропозиції та вибрати Фільтр за прийнятною ціною? Щоб простіше було підібрати Фільтр, за допомогою навігації. Введіть: Marumi І Ви побачите перелік з Фільтри Marumi. У нас проста система підбору фотоакссесуарів. Можна не хвилюватися про якість товарів. Всі фотоаксессуари, які можна замовити у нас, випускають відомі фірми, наприклад Cokin. Виникли при замовленні Marumi 49mm DHG ND16 Питання можна уточнити у наших фахівців. Замовлену продукцію можна отримати в Слов'янське якомога швидше.

 
Виробник
Марумі
Діаметр різьблення
49 мм
Тип фільтра
Нейтрально-сірий