Marumi 72mm DHG Vari. ND2-ND400

Код товару: С000008996
Фото: Marumi 72mm DHG Vari. ND2-ND400

У наявності

Ціна: 4 413 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

     
 
Світлофільтри Marumi DHG Vari. ND2-ND400 – інноваційний нейтрально-сірий світлофільтр із змінною щільністю.

У практиці фотографа нерідко виникають ситуації, коли світла занадто багато, і лише застосування світлофільтру Marumi DHG Vari. ND2-ND400 дозволяє досягти бажаного образотворчого ефекту, що практично не досягається за допомогою комп'ютера. Фільтр скорочує кількість світла, що надходить до матриці. Це дає можливість ширше відкривати діафрагму та використовувати ширший діапазон витримок. Незамінні такі фільтри при пейзажній зйомці - морського прибою, водоспадів, гірських річок та інших сцен, де необхідно підкреслити тривалість моменту при цьому не пере експонувати добре освітлені області кадру.

Світлофільтри Marumi DHG Vari. ND2-ND400 має унікальну конструкцію, завдяки якій може змінювати свою густину в діапазоні від ND2 до ND400. Достатньо вибрати композицію, і навести різкість при найбільш «яскравому» положенні фільтра, а потім просто повертаючи зовнішнє кільце оправи встановити необхідний рівень щільності – і Ви зможете з легкістю вирішити найскладніші творчі завдання.
Світлофільтри Marumi DHG Vari. ND2-ND400 виготовлений за найвищими стандартами якості. Цей світлофільтр має двостороннє просвітлення, ідеальне чорніння оправи, розроблене спеціально для серії DHG.
Весь цикл виробництва світлофільтрів Marumi здійснюється у Японії.
 
 
 


 

Marumi 72mm DHG Vari. ND2-ND400 - у перевіреному інтернет-магазині abcphoto. Якщо потрібно купити Фільтри А також інші фототовари не виходячи з дому, зверніться до нас онлайн-супермаркет АВС Фото. З асортименту виберіть Фільтр за вигідною ціною? Щоб правильно вибрати Фільтр, Скористайтеся навігацією. Введіть: Marumi і Вам будуть показані всі Фільтри Marumi. У нас найпростіша система підбору фототехніки. Як товари ніяких сумнівів бути не може. Всі фотоаксессуари, які можна придбати у нас, створені відомими виробниками, наприклад RODENSTOCK. Якщо з'явилися при підборі Marumi 72mm DHG Vari. ND2-ND400 Запитайте наших менеджерів. Фототехніку отримаєте Каменському без затримок.

 
Виробник Марумі
Діаметр
72
Тип
ND2-ND400