Marumi 77mm Close-up+2 MC

Код товару: С000009394
Фото: Marumi 77mm Close-up+2 MC

У наявності

Ціна: 984 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Світлофільтр Marumi Close-up+2 MC перетворює звичайний об'єктив на макрооб'єктив, зменшуючи мінімальну відстань від об'єкта зйомки до передньої лінзи об'єктива.
Як відомо, чим ближче об'єкт зйомки, тим він більший, на цьому і заснований макро ефект фільтру Marumi Close-up+2 MC.
Світлофільтр Marumi Close-up+2 MC є опукло-увігнутою лінзою з числом кратності +2 діоптрії. Світлофільтр Marumi Close-up+2 MC відрізняється багатошаровим покриттям, що перешкоджає відображенню світлового потоку від поверхні світлофільтра і покращує загальне світлопропускання оптичної системи.
Застосовується фільтр Marumi Close-up+2 MC для макрозйомки кольорів, комах, ювелірних виробів та інших невеликих об'єктів.
Весь цикл виробництва світлофільтрів Marumi здійснюється у Японії.
 

Marumi 77mm Close-up+2 MC - в інтернет-магазині АВС Фото. Якщо потрібно замовити Фільтри або інші фототовари не встаючи з дивана, зайдіть у наш електронний каталог abcphoto.com.ua. З асортименту виберіть Фільтр З вигодами? Щоб легше було підібрати Фільтр, скористайтеся зручною системою фільтрів. Введіть: Marumi і Ви побачите всі необхідні Фільтри Marumi. У нас вибір фотоакссесуарів максимально простий. Ніяких сумнівів як товари. Вся фототехніка, яку можна купити у нас, створені найкращими світовими виробниками, наприклад Schneider B+W. Виникли при підборі Marumi 77mm Close-up+2 MC Питання можна уточнити у наших фахівців. Замовлення можна забрати в Кам'янець-Подільському у стислі строки.