Marumi DHG Super UV + Lens Protect 86mm

Код товару: С000009632
Фото: Marumi DHG Super UV + Lens Protect 86mm

У наявності

Ціна: 4 200 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Світлофільтр Marumi DHG Super UV відноситься до нового покоління HIGH-TECH світлофільтрів для цифрової фототехніки.

Розсіювання в атмосфері ультрафіолетового випромінювання може призводити до різних дефектів зображення, у тому числі до появи «димки» під час зйомки віддалених об'єктів та зниження різкості знімка. Світлофільтри Marumi DHG Super UV мають спеціальне двостороннє просвітлення, що повністю усуває ультрафіолетові промені з довгою хвилі 390 Нм і менше, дозволяючи отримати чітке та контрастне зображення, ідентичне тому, яке бачить людське око. Втрати світла відбитого від поверхні світлофільтру становлять менше 0,5% – такі показники роблять світлофільтр Marumi DHG Super UV незамінним для цифрової фотографії.

Просвітлення DHG Super має дуже міцний зовнішній захисний шар, який захищає фільтр від подряпин, а також має водо- та брудовідштовхуючий ефект. Будь-які забруднення на світлофільтрі Marumi DHG Super UV легко видаляються за допомогою серветки.

Світлофільтри  Marumi DHG Super UV виготовлені із надтонкого та міцного оптичного скла, закріпленого через герметичну прокладку, тонка оправа дозволяє використовувати понад ширококутні об'єктиви. Оправа та торцева частина світлофільтра покриті спеціальним нітридним чорнінням, яке усуває будь-які внутрішні переображення.

Весь цикл виробництва світлофільтрів Marumi здійснюється у Японії.

Marumi DHG Super UV + Lens Protect 86mm - у віртуальному маркеті abcphoto. Якщо терміново потрібно знайти Фільтри А також інші фототовари Не покидаючи будинок, зайдіть до нас в онлайн магазин abcphoto. Розгляньте асортимент та виберіть Фільтр за бюджетною ціною? Щоб максимально просто вибрати Фільтр, за допомогою фільтрів. Введіть: Marumi і Ви побачите, які доступні для замовлення Фільтри Marumi. У нас підібрати фотоаксессуари просто і швидко. В якості товарів сумнівів бути не може Вся фототехніка з нашого каталогу створені лідируючими компаніями, наприклад RODENSTOCK. Якщо виникли під час вибору Marumi DHG Super UV + Lens Protect 86mm Запитайте наших професіоналів. Замовлення отримаєте Бердянське максимально швидко.