Marumi 40,5mm DHG ND32

Код товару: С000009114
Фото: Marumi 40,5mm DHG ND32

У наявності

Ціна: 1 000 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

 
Фільтр нейтральної щільності Marumi DHG ND32 допомагає контролювати кількість світла та встановлювати необхідну витримку під час зйомки. Це дозволяє запобігати виникненню пересвічених ділянок на знімках та відкриває творчі можливості для зйомки рухомих об'єктів та води.
 
При зйомці вдень, на тривалих витримках із застосуванням світлофільтру Marumi DHG ND32 нерухомі об'єкти залишаються різкими, а рухомі – розмитими.
 
Прекрасний результат виходить при зйомці водоспадів та швидких гірських річок.
 
У практиці фотографа нерідко виникають ситуації, коли світла забагато. Лише застосування світлофільтра дозволяє досягти бажаного образотворчого ефекту.
Наприклад, зйомка на максимально відкритій діафрагмі з мінімальною глибиною різкості та розмиванням заднього плану.
 
Фільтри серії DHG виготовляються з двостороннім антивідблисковим мультипросвітленням в тонкій матовій оправі. світлофільтри робляться із надтонкого та міцного оптичного скла, закріпленого через герметичну прокладку, тонка оправа дозволяє використовувати понад ширококутні об'єктиви.
 
Оправа світлофільтра покрита спеціальним нітридним чорнінням, що зводить до нуля будь-які внутрішні переображення. Різьблення світлофільтрів серії DHG має тефлонове покриття.
 
Серії DHG ND32 дозволяють встановлювати більш тривалу витримку за тих самих умов освітлення. Число ступенів діафрагми (f-stop) для фільтрів серії DHG ND32 – 5 ступенів діафрагми
 
Виробництво світлофільтрів Marumi здійснюється у Японії.
 
 

Marumi 40,5mm DHG ND32 - у віртуальному маркеті abcphoto.com.ua. Якщо потрібно замовити Фільтри та інші елементи фототехніки не встаючи з крісла, зайдіть до нас у електронний каталог abcphoto. З асортименту підберіть Фільтр З вигодами для себе? Щоб правильно підібрати Фільтр, скористайтеся зручною системою пошуку. Введіть: Marumi і перед вами будуть Фільтри Marumi. У нас ви зможете швидко вибрати потрібну фототехніку. Як товари можна бути впевненими. Всі товари, представлені в нашому магазині, випускають відомі фірми, наприклад Hoya. Якщо виникли під час вибору Marumi 40,5mm DHG ND32 Запитайте нашого кваліфікованого персоналу. Товар можна отримати в Харкові найшвидше.

Діаметр
40,5 мм
Тип
Нейтрально-сірий
Коефіцієнт затемнення
5 стор
Додатково
багатошарове просвітлення